• نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

  مهندسان توانمند ایرانی رسالت خود را در آبادانی ایران اسلامی به اجرا در آوردند

  حجت الاسلام و المسلمین مهدی افتخاری نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای به مناسبت روز مهندس گفت:مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آوردند.

 • امشب؛

  گزارش تصویری یادواره شهید ایوب پورخوش سعادت

  امشب در مسجد حضرت ولی عصر(عج) بالامحله فومن یادواره شهید ایوب پورخوش سعادت به همت هیئت محبان فاطمه(س) و خانواده این شهید والامقام برگزار شد.

 • دو بیانیّه آیت الله بهجت(ره) درباره انتخابات

  با توجه به اینکه موضوع انتخابات و داشتن انتخابی درست از ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردار است و سرنوشت هرکسی با انتخاب خودش در تصمیمات مهم زندگی رقم می خورد در همین راستا آیت الله بهجت(ره) دو بیانیه مهم در کتاب به سوی محبوب و کتاب برگی از دفتر آفتاب برای ما به یادگار گذاشته است.

 • فرماندار شهرستان فومن؛

  برخی قوانین در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی با هم متفاوت هستند

  دکتر‍ حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان فومن در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی که در دادگستری شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد: برخی قوانین در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی وجود داشته که با هم متفاوت هستند.

 • یادداشت/ محمدحامدنیکبخت گیلانی

  نظام مهندسی به کمک حاج مهدی بیاید

  محمد حامد نیکبخت در یادداشتی با عنوان نظام مهندسی به کمک حاج مهدی بیاید موضوع پل ورودی شهر فومن را با توجه به روز مهندس مورد بررسی قرار داده است.

 • با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان برگزار می گردد؛

  اولین همایش آیین نوروزی خوانی در فومن

  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فومن در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز ۱۳۹۶ و تحویل سال نو، اولین همایش “آیین نوروزی خوانی” را با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان و گذراندن اوقات شاد و مفرح برای آنان برگزار نماید.

 • در هفته بیست و دوم لیگ دو فوتبال کشور؛

  شهرداری بازی تشریفاتی را برد/راه دشوار صعود به لیگ دسته اول

  در هفته بیست و دوم لیگ دو فوتبال کشور عصر دیروز شهرداری فومن در شوشتر میهمان تیم فوتبال پتروکیان بود که توانست این بازی تشریفاتی را ببرد و سه امتیاز مسابقه را اخذ نماید.

 • فرماندار فومن؛

  توجه به موضوع پسماند یک وظیفه انسانی است

  حسین اسماعیل پور فرماندار فومن در جلسه کارگروه مدیریت پسماند که عصر دیروز در دفتر فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد: توجه به موضوع پسماند یک وظیفه انسانی است.

 • با تلاش سه دانش آموز فومنی صورت پذیرفت؛

  رونمائی از ربات آتشنشانی در جشنواره جابر بن حیان/پلاسکو در ذهن کودکان ابتدایی فومن زنده است

  باتلاش سه دانش آموز فومنی در مقطع ابتدایی از ربات آتش نشان برای عملیات حریق در جشنواره جابربن حیان رونمایی شد.

 • شهدای فومنی هفته اول اسفند را بهتر بشناسیم

  در هفته اول اسفند شهدا علی ادبی مهذب در تاریخ ۲ اسفندسال ۶۴، انوش سلیمانزاده در تاریخ ۲ اسفند سال ۷۲، حسن عسگری در تاریخ ۲ اسفند سال ۶۵، نادر خداجو ۴ اسفند سال ۶۲، محمد حاجتی در تاریخ ۵ اسفند سال ۶۲، ولی رنجبر در تاریخ ۵ اسفند سال ۶۴، فرخ نورمحمدی در تاریخ ۶ اسفند سال ۶۴ و ایوب پورخوش سعادت در ۷ اسفند سال ۶۵ جوانان دلاور فومنی هستند که به فیض عظمی شهادت نائل شده اند.