کد خبر: 9673تاریخ انتشار : 23:03:44 - چهار شنبه 30 آوریل 2014

مسابقات ووشو دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان در فومن برگزار شد

نخستین دوره مسابقات ووشو دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان با قهرمانی تیم میزبان در فومن پایان یافت. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت روز چهارشنبه در حاشیه برپایی این دوره از مسابقات که در سالن ورزشی شهید چمران فومن برگزار شد، گفت: در این […]

نخستین دوره مسابقات ووشو دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان با قهرمانی تیم میزبان در فومن پایان یافت.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت روز چهارشنبه در حاشیه برپایی این دوره از مسابقات که در سالن ورزشی شهید چمران فومن برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات دانشجویان ووشوکار در قالب هشت تیم از دانشگاه های آزاد اسلامی واحدهای رشت، علوم و تحقیقات گیلان، لاهیجان، صومعه سرا، آستارا، رودسر، تالش و فومن و شفت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مجتبی ملکی چوبری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات یک روزه، 50 ورزشکار ووشوکار در هشت وزن مختلف با یکدیگر مسابقه دادند.

وی با اشاره به نتایج مسابقات ووشو دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان اظهار کرد: در پایان این دوره از مسابقات تیم دانشگاه آزاداسلامی واحد فومن و شفت با چهار مدال طلا، یک نقره و دو برنز مقام نخست، تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با دو طلا، دو نقره و سه برنز مقام دوم و تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گیلان با دو طلا مقام سوم را از آن خود کردند.

وی اضافه کرد: همچنین تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز به عنوان تیم اخلاق این مسابقات معرفی شد.

وی بیان کرد:در وزن 60- کیلوگرم ایمان قلی زاده از فومن،65- کیلوگرم احمد نیک کار از لاهیجان، 70- کیلوگرم مهیار گلشن از فومن، 75- کیلوگرم محمد پاشنا از فومن،80- کیلوگرم عباس (سیامک) احمدزاده از علوم و تحقیقات گیلان،85- کیلوگرم بابک سنایی از لاهیجان،90- کیلوگرم صابر رنجبر از فومن و 90+ کیلوگرم مهدی رمضانی از علوم و تحقیقات گیلان مدال طلا این دوره از مسابقات ووشو را از آن خود کردند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت افزود: این دوره از مسابقات از سوی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با همکاری هیات ووشو این استان و به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گفته ملکی چوبری، نفرات برتر در هر وزن در قالب تیم منتخب دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تابستان امسال در مسابقات کشوری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که مکان برگزاری آن از سوی معاونت ورزش سازمان مرکزی اعلام می شود، حضور خواهند یافت.

در پایان نخستین دوره مسابقات ووشو دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان، تیم ها و نفرات برتر با حضور فرماندار، رییس اداره ورزش و جوانان فومن،روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای صومعه سرا و فومن و شفت،مسوول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و جمعی از مسوولین و قهرمانان رشته ورزشی ووشو استان گیلان و شهرستان فومن با اهدای جوایزی تجلیل شدند.