کد خبر: 9629تاریخ انتشار : 21:28:01 - سه شنبه 29 آوریل 2014

سپاه پاسداران رمز بقاء انقلاب و تداوم آن است

به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه سرهنگ میرزاپور ،حجه الاسلام ربیعی مسئول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از نیروهای سپاه فومن با امام جمعه شهرستان دیدار کردند . به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه فومن ،حجه الاسلام ربیعی در ابتدای این دیدار داشتن روحیه انقلاب و معنوی را از مهمترین […]

به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه سرهنگ میرزاپور ،حجه الاسلام ربیعی مسئول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از نیروهای سپاه فومن با امام جمعه شهرستان دیدار کردند .

به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه فومن ،حجه الاسلام ربیعی در ابتدای این دیدار داشتن روحیه انقلاب و معنوی را از مهمترین ویژگی سپاه دانست .وی تاکید کرد در این راستا نمایندگی ولی فقیه وظیفه تعمیق معنویت را بر عهده دارد .

حجه الاسلام ربیعی نظارت مکتبی و ارتقاء بینش سیاسی و عقیدتی را از دیگر برنامه های مهم نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنوان کرد و گفت : مهیا کردن نیروهای شهادت طلب و اماده رزم جهت در اختیار قرار دادن فرماندهی برای هر چه بهتر برگزار گردن ماموریت های سپاه از اهداف نمایندگی ولی فقییه در سپاه می باشد .

در ادامه سرهنگ میرزاپور جانشین فرماندهی سپاه ناحیه فومن افزود: برنامه ها و مباحث اعتقادی و عقیدتی در راس برنامه های سپاه قرار دارد

حجه الاسلام صفوی گفت : رمز بقاء انقلاب و تداوم آن مهم تر از پیروزی است و این امام (ره) بود که با فرمان تشکیل سپاه پاسداران ، جهاد سازندگی توانایی های بالقوه را بالفعل تبدیل کرد و در این راه شهید همت ، باکری ‌و زین الدین و شهدای دیگر گنج هایی بودند که حامیان واقعی اسلام بودند و تمام وجود از انقلاب اسلامی مان دفاع کردند . وی افزود: الان ما باید از این نعمت بزرگ خدای متعال را شکرگذار باشیم و من اعتقاد دارم امام(ره) فقط معیّد به عندالله بود که توانست با تشکیل نهاد های انقلابی ؛ علی الخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به لطف حضور نیروهای مومن این انقلاب را بیمه کند و اگر این نبود ؛ آمریکا اگر یک لحظه توان حمله را در خود می دید؛ لحظه ای درنگ نمی کرد وی تاکید کرد مگر در زمان رضاخان نبود که در حمله نیروهای متفقین کوچکترین مقاومتی در این کشور مشاهده نشد!

امام جمعه شهرستان فومن در ادام گفت : زمانی در دانشگاه ها افکار ماتریالیستی را رواج می دادند و این شهیدان مطهری و مفتح بود که توانستند فضای دانشگاه ها را از این افکار دور سازند. وی اظهار داشت شهید مطهری در 15 سال تبعید حضرت امام (ره) ایشان با رهبر انقلاب ارتباط داشتند و این معمار انقلاب لود تمام آثار این استاد شهید را مهر تایید زد و هنوز آثار نوشته هایش در جامعه به نحو احسن مشاهده می گردد.