کد خبر: 9510تاریخ انتشار : 2:28:39 - یکشنبه 27 آوریل 2014

برخی از بخش های بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن تعطیل است

اسماعیل قربانزاده شامگاه شنبه در جمع مدیران این شهرستان اجرایی کردن سلامت در جامعه را نیازمند ظرافت‌های بسیار خاص دانست و اظهار کرد: این نکته‌ها باید برای مردم تشریح شود. به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ، وی با اشاره به اینکه سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری به دولت ابلاغ شده […]

اسماعیل قربانزاده شامگاه شنبه در جمع مدیران این شهرستان اجرایی کردن سلامت در جامعه را نیازمند ظرافت‌های بسیار خاص دانست و اظهار کرد: این نکته‌ها باید برای مردم تشریح شود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ، وی با اشاره به اینکه سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری به دولت ابلاغ شده است، تصریح کرد: در این زمینه دولت نیز دغدغه اصلی خود را برطرف شدن مشکلات حوزه سلامت قرار داده است.

فرماندار فومن نگاه دولت تدبیر و امید به بحث سلامت جامعه را ویژه خواند و گفت: نگاه دولت تدبیر و امید در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به حوزه سلامت و درمان ویژه است.

وی مشکلات این شهر در حوزه زیرساخت سلامت را بسیار زیاد دانست و افزود: امیدواریم اقدام‌های خوبی برای افزایش سلامت جامعه انجام شود.

قربانزاده درباره مشکلات بیمارستان فومن تصریح کرد: بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن با مشکلات زیادی مواجه است.

وی با اشاره به اینکه تعداد تخت‌های این بیمارستان‌ کم است، خاطرنشان کرد: در این زمینه نیاز به افزایش تخت برای بستری بیماران داریم.

این مسئول به تعطیلی تعدادی از بخش‌های بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن اشاره کرد و یادآور شد: برخی از بخش‌های داخلی و جراحی این بیمارستان به دلیل مشکلات مختلف تعطیل بوده که امیدواریم با تجهیز این بخش‌ها به امکانات لازم برطرف شود.

وی، دستگاه‌های اکو، سی‌تی‌اسکن دیالیز، شوک، بی‌هوشی و بسیاری دستگاه‌های پیشرفته دیگر را از نیازهای بیمارستان شهرستان فومن برشمرد.