کد خبر: 9477تاریخ انتشار : 7:59:16 - شنبه 26 آوریل 2014

دانشکده پرستاری در فومن تاسیس خواهد شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه برای تجهیز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن یک میلیارد تومان اختصاص می یابد، گفت: دانشکده پرستاری فومن تأسیس می شود. به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم ، انوش برزیگر از مراکز درمانی این شهرستان در غرب گیلان بازدید و با تعدادی از بیماران دیدار و گفت و گو کرد. […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه برای تجهیز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن یک میلیارد تومان اختصاص می یابد، گفت: دانشکده پرستاری فومن تأسیس می شود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم ، انوش برزیگر از مراکز درمانی این شهرستان در غرب گیلان بازدید و با تعدادی از بیماران دیدار و گفت و گو کرد.

وی در پاسخ به درخواست مردم و مسئولان شهرستان فومن، اظهار کرد: دانشکده پرستاری فومن با فراهم شدن شرایط در فومن راه اندازی و تأسیس می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: راه  اندازی اورژانس 115 در بخش سردار جنگل، اختصاص دو دستگاه دیالیز به بیمارستان امام حسن(ع)فومن، تأسیس داروخانه  در هلال احمر این شهرستان، رفع مشکلات بیمارستان از مصوبات بازدید عملیاتی تیم علوم پزشکی گیلان به فومن است.

پرفسور برزیگر با اشاره به ضرورت ارتقای خدمات به مردم، گفت: برای تجهیز بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن نیز یک میلیارد تومان در نظر گرفته شد که به زودی اختصاص می یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در این بازدید با قدردانی از زحمات کارکنان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان فومن از آنان خواست توان خود را در ارائه خدمات مطلوب به مردم را چندین برابر کنند.

پرفسور انوش برزیگر با ابراز رضایت از زحمات و تلاش های امدادی مراکز درمانی فومن، اظهار کرد: ضروری است پرسنل شبکه بهداشت و درمان با توکل به خداوند و عشق به مردم در راستای خدمات رسانی به حادثه دیدگان تمام توان خود را بکار گیرند.

وی با بیان اینکه هم اکنون در حال شناسایی و رفع مشکلات حوزه سلامت گیلان هستیم، افزود: با وجود همه چالش‌ها و مسائل موجود باید با نگاهی واقع بینانه به حل مشکلات حوزه سلامت استان به صورت ویژه پرداخته شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه نگاه دانشگاه علوم پزشکی گیلان به تمام شهرستان‌های استان ویژه است، گفت:همکاری و تعامل نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی در پیگیری مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستا‌ن‌ها می‌تواند راه را برای رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه هموار کند.