کد خبر: 9444تاریخ انتشار : 17:02:13 - جمعه 25 آوریل 2014

موفقیت های سوریه و لبنان از دست آوردهای سپاه است

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت استاد مطهری و هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه جمعی از کارکنان سپاه ناحیه فومن در نماز جمعه شهرستان حضور یافتند . به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه فومن ،سرهنگ پاسدار میرزاپور در بین الصلواتین نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت . وی گفت […]

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت استاد مطهری و هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه جمعی از کارکنان سپاه ناحیه فومن در نماز جمعه شهرستان حضور یافتند .

به گزارش بهجت نیوز به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه فومن ،سرهنگ پاسدار میرزاپور در بین الصلواتین نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت .

وی گفت : امام خمینی (رحمه الله علیه) معمار بزرگ انقلاب با درک عمیق خود در 2 اردیبهشت 58 دستور تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر نمود . و از آن روز سپاه در ابتدا به گروههای ضد انقلاب به مبارزه پرداخت پس از آن در حوادث کردستان ، خوزستان ، گنبد و درگیری با منافقین توانست با رشادت های بی نظیر خود و بسیجیانش همه این قائله ها را با شکست مواجه کند و از اتقلاب اسلامی ایران محافظت نماید .

جانشین سپاه ناحیه فومن در ادامه افزود: سپاه در دفاع مقدس و در جنگ 8 ساله عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشت .37 شهید پاسدار ناحیه فومن گواه این است که سپاه تمام قد و با تمام امکانات خود از انقلاب اسلامی دفاع کرد و این کارنامه درخشان در تاریخ ماندگار و نامدار شد.

میرزاپور انتقال تجربه دفاع مقدس به حزب الله لبنان و الان در سوریه را از دیگر دست آوردهای سپاه دانست و تاکید کرد که این روحیه جهادی و شهادت طلبی است که حزب الله را در برابر رژیم صهیونیستی به پیروزی رساند و ان شاء الله سوریه در مقابله با جبهه تکفیری ، صهیونیستی به پیروزی خواهد رسید .

وی افزود : سپاه و بسیج گوش به فرمان رهبری هستند و ان شاء الله خواهند ماند .سپاه و بسیج در فتنه 88 توانست این فتنه بزرگ را ناکام کرده و همیشه با بصیرت آماده دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی می باشد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه فومن در ادامه بیان داشت : اردوهای جهادی 3 در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و روحیه جهادی در حال برگزاری است وی گفت : اردوهای جهادی در جهت رفع محرومیت از جامعه است و هم اکنون سپاه با تجربه دفاع مقدس و با فعالیت قراگاه سازندگی خاتم الانبیاء در جهت سازندگی کشور و رفاه مردم توانسته است در شرایطی که کشورهای خارجی در پروژه های زیربنایی کشورمان سرمایه گزاری نمی کنند ؛ توانسته است بسیاری از پروژه های سد سازی و جاده و پالایشگاه را در کشور به بهره برداری برساند.

وی در پایان گفت منشاء سپاه معنویت است و نمایندگی ولی فقیه در تعمیق هر چه بیشتر آن تلاش می کند و هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه در جهت بهره بردن از اندیشه استاد فرزانه شهید ، استاد مطهری و تکریم فعالین عقیدتی در سپاه و بسیج می باشد.