کد خبر: 9428تاریخ انتشار : 10:07:42 - پنجشنبه 24 آوریل 2014

جلسه کمیته تخصیص آب شهرستان فومن در سال 93 برگزار شد

جلسه کميته تخصيص آب عصر روز چهارشنبه سوم اردیبهشت 93 در محل فرمانداری فومن با حضور فرماندار،معاون فرماندار ، بخشداران و کشاورزان برگزار شد . فرماندار فومن با بيان اينکه تا زمان وجود دارد بايد به فکر مشکلات آب کشاورزان باشيم افزود:بايد دست به دست هم دهيم تا مشکلات در اين زمينه رفع گردد. قربانزاده […]

جلسه کميته تخصيص آب عصر روز چهارشنبه سوم اردیبهشت 93 در محل فرمانداری فومن با حضور فرماندار،معاون فرماندار ، بخشداران و کشاورزان برگزار شد .

فرماندار فومن با بيان اينکه تا زمان وجود دارد بايد به فکر مشکلات آب کشاورزان باشيم افزود:بايد دست به دست هم دهيم تا مشکلات در اين زمينه رفع گردد.

قربانزاده گفت : متاسفانه امسال مشکل آب گریبان گیر کشورمان شده است و به همین دلیل سدها از آب کافی برای آب رسانی برخوردار نیستند فلذا باید سعی کنیم از پتانسیل داخلی و با کمک یکدیگر این بحران را رد کنیم .

قربانزاده ادامه داد:69 سردهنه ما بعد از وقوع سيل تخريب شده است و با وجود تمام مشکلات و کمبودها تا قبل از شروع فصل زراعي این سردهنه ها را با هزینه دو و نیم میلیاردی مرمت کرده ایم .

فرماندار فومن با اشاره به برخی مشکلاتی که هر ساله در همین فصل همراه کشاورزان است تصریح کرد : ما امسال بر خلاف سال های گذشته آب های هرز را وارد کانال اصلی و سدها کرده ایم و تا حدی از بروز کم آبی با این روش جلوگیری خواهیم کرد .

قابل ذکر است در پایان این جلسه دو نفر از کشاورزان به نمایندگی از جمع حاضر پیشنهادات و انتقادات خود را در همین رابطه مطرح کردند .