کد خبر: 9414تاریخ انتشار : 10:17:28 - چهار شنبه 23 آوریل 2014

برگزاری کلاس های آموزش رقص در گیلان و کوهنوردی های مختلط دانشجویی!

مسئله فرهنگ و تهاجمی که دشمنان به سمت جمهوری اسلامی ایران وارد می کنند همیشه مهم و هشداری جدی برای مسئولین این امر بوده است. به گزارش بهجت نیوز به نقل از 8دی ، بعد از نامگذاری سال ۹۳ از سوی امام خامنه ای که “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” در […]

مسئله فرهنگ و تهاجمی که دشمنان به سمت جمهوری اسلامی ایران وارد می کنند همیشه مهم و هشداری جدی برای مسئولین این امر بوده است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از 8دی ، بعد از نامگذاری سال ۹۳ از سوی امام خامنه ای که “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” در نظر گرفته شد، به دلیل دغدغه زیاد مقام معظم رهبری در مسئله فرهنگ جامعه، هشدار تهاجم فرهنگی مضاعف شده و باید با جدیت بیشتری این موضوع پیگیری شود.

در این تهاجم فرهنگی که کشور ایران بیش از سایر کشورها مورد هجوم قرار گرفته، دشمنان در تلاش هستند تا با شبهه افکنی بین مردم جامعه، بی اعتقادی به مسائل دینی و اسلامی، لذت جویی کاذب و شهوت رانی را ترویج کنند.

حال استان گیلان هم بین سایر استانهای کشور نه تنها از این بی بند و باری های فرهنگی مستثنا نیست، بلکه متأسفانه رفته رفته در حال تبدیل شدن به استان برتر در زمینه فسادهای اخلاقی و اجتماعی است!

مسئولین فرهنگی گیلان چه زمانی می خواهند ذره ای قدم خیری در جهت پیشرفت فرهنگ اسلامی در استان بردارند؟ روز به روز در فرهنگ اسلامی مردم گیلان رخنه هایی به وجود می آید اما برخی مدیران ما فقط به فکر مسائل اقتصادی خودشان هستند!

متأسفانه از بین مدیران فرهنگی استان گیلان که در دولت تدبیر و امید هم منصوب شده اند، کسانی هستند که در جلسات غیر رسمی خود مبانی اسلامی را در ذهن ها متزلزل می کنند و شعارهای اصلی انقلاب را مورد تعرض قرار می دهند و کارشان شده است حرکت برخلاف مسیری که رهبر معظم انقلاب مشخص نمودند.

مگر امام خامنه ای روز اول فروردین در مشهد مقدس نفرمودند که هر کشوری در دنیا خط قرمزی دارد و با چنگ و دندان از آن مراقبت می کند و ما هم باید از خطوط قرمز انقلابی و اسلامی دفاع کنیم؟

raghs2

آیا مسئله حجاب و عفاف در گیلان، اوضاع ناهنجار دانشگاه ها، معضلات جوانان و. . . جزء خطوط قرمز محسوب نمی شود؟ آیا آقایان با سواد گیلانی می دانند که در نقاطی از شهر کلاس های آموزش رقص برگزار می شود و به راحتی با ارسال پیامک انبوه دعوت به ثبت نام می کنند؟! آیا مسئولین محترم دانشگاه ها می دانند که دانشجویانشان بعضی از روزها از ساعت ۷ صبح تا غروب به صورت مختلط با چندین اتوبوس به کوهنوردی رفته و آنجا هم فسادهای مختلفی رخ می دهد؟

حال یک ماه از سال جاری گذشته و تقریبا هیچ شکوفایی و زمینه سازی فرهنگی از مدیران مشاهده نشده است و این مسئولین باید بدانند که زمان در حال گذر است و نباید به دغدغه های رهبری بی توجه بود.

  1. «از ساعت ۷ صبح تا غروب به صورت مختلط با چندین اتوبوس به کوهنوردی رفته و آنجا هم فسادهای مختلفی رخ می دهد؟»
    نه! انگولکچی هم نمی داند چه فسادهای مختلفی رخ می دهد! بگو چه فسادهایی؟!!!نه! بگو ده!پ
    مرد می خواد بگه!

  2. آشنا گفت:

    سلام بر دوستان زحمتکش، لطفا از وضعیت فساد در فوشه گزارش تهیه کنید، هر هفته جمعه ها زن و مرد به صورت مختلط در آنجا جمع هستند،لطفا مستندی تهیه کنید و به متولیان فرهنگی شهر نشان بدید.