کد خبر: 9383تاریخ انتشار : 7:22:12 - چهار شنبه 23 آوریل 2014

مراسم بزرگداشت آیت الله اریب در مسجد بالامحله برگزار میشود

مراسم بزرگداشت آیت الله اریب پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه ، ساعت 16 در مسجد ولیعصر بالامحله شهرستان فومن برگزار خواهد شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم ، فرماندار فومن با بیان اینکه دومین بزرگداشت آیت‌الله اریب ، چهارم اردیبهشت ماه امسال ساعت 16 در مسجد بالامحله با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سید […]

مراسم بزرگداشت آیت الله اریب پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه ، ساعت 16 در مسجد ولیعصر بالامحله شهرستان فومن برگزار خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم ، فرماندار فومن با بیان اینکه دومین بزرگداشت آیت‌الله اریب ، چهارم اردیبهشت ماه امسال ساعت 16 در مسجد بالامحله با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین سید عباس صفوی نخستین امام جمعه شهرستان فومن در سال 1360 برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این مراسم اقشار مختلف فومن و شفت شرکت میکنند.

اسماعیل قربان‌زاده با تقدیر از جوانان هیئت انصارالحسین که مسئولیت این بزرگداشت را بر عهده گرفتند، افزود: شهر فومن شهر مذهبی و گردشگری است پس آنچه برای ما اولویت دارد چهره شهر و نام شهر است که باید مذهبی نگهداشته شود.

وی با اشاره به این که فومن به قم گیلان معروف است، تصریح کرد:کارهایی که در این شهر انجام شده کافی نیست و از همه می‌خواهم وارد عرصه شوند.

امام جمعه فومن با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله اریب ، اظهار کرد: آیت‌الله اریب از شخصیت‌های بود که در زمان حیات خود منشاء خدمات و مورد احترام همگان بوده و از رو حانیون پرهیزکار و با تقوا و شخصیت ممتاز است.

حجت‌الاسلام سید محمدحسین صفوی افزود: بنا به فرمایش مقام رهبری به نام سال فرهنگ ما سعی می‌کنیم که کارهای فرهنگی را در شهر فومن داشته باشیم و یکی از این کارهای فرهنگی معرفی علماء و چهره‌های فرهنگی شهر است.