کد خبر: 9316تاریخ انتشار : 12:39:09 - دوشنبه 21 آوریل 2014

اولین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام(ره) در شهرستان فومن برگزار شد

اولین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور مسئولین ادارات و به ریاست اسماعیل قربانزاده فرماندار شهرستان فومن در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید. در ابتدای این جلسه اسماعیل قربانزاده ، فرماندار شهرستان فومن که ریاست این ستاد را برعهده داشت گفت : به دستور استاندار گیلان همه مرخصی ها به […]

اولین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور مسئولین ادارات و به ریاست اسماعیل قربانزاده فرماندار شهرستان فومن در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه اسماعیل قربانزاده ، فرماندار شهرستان فومن که ریاست این ستاد را برعهده داشت گفت : به دستور استاندار گیلان همه مرخصی ها به دلیل برگزاری مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و پرداخت سبد کالا تا اطلاع ثانوی لغو شده است .

وی در ادامه با اشاره به برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم ارتحال امام (ره) گفت : همه ساله تعداد زیادی از مردم شهر های مختلف بعنوان نمونه ای از ملت ایران راهی مرقد مطهر حضرت امام (ره) برای تجدید عهد و پیمان با این عزیز سفر کرده می شوند که می طلبد با همت ،ایمان و اراده دست به دست هم برنامه های خوبی را برای این روز ها تدارک ببینیم.

وی ادامه داد : ما مسئولین شهرستان نیز وظیفه داریم که بهانه گیری را کنار گذاشته و به دیدار افرادی که از سفر به حرم حضرت امام (ره) برگشته اند برویم !

فرماندار فومن با تاکید بر هرچه بهتر برگزار کردن این مراسم از بخشداران و سایر روسای ادارات حاضر در جلسه خواست تا برنامه های خود را به مدت یک هفته در شهر و روستا به همین مناسبت به اجرا در آورند .

وی با تاکید بر نامگذاری سال 93 به نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” گفت : دستگاه های فرهنگی شهر هنوز یک ماه از سال گذشته اما هیچ برنامه موفقی در رابطه با مسئله فرهنگ در شهرستان نداشته اند .

قربانزاده با انتقاد شدید از وضع حجاب در سطح شهر گفت : رهبر انقلاب در ابتدای دهه 70 در سه مورد ” تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی ” به ما هشدار دادند فلذا وظیفه داریم با قدرت هرچه بیشتر و توان لازم در خدمت مسئله فرهنگ باشیم .

در انتهای این جلسه هر یک از اعضا به ارائه پیشنهادات خود در رابطه با این مراسم پرداختند .