کد خبر: 9266تاریخ انتشار : 8:18:57 - شنبه 19 آوریل 2014

برگزاری نمایشگاه خوشنویسی «کوثر هستی» در فومن

نمایشگاه آثار اعضای انجمن خوشنویسان فومن با عنوان «کوثر هستی» با محوریت خوشنویسی به شیوه نستعلیق، نسخ، ثلث و شکسته در فومن گشایش یافت. به گزارش بهجت نیوز ، حسین شهیدزاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: به‌مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، نمایشگاه آثارخوشنویسی اعضای انجمن […]

نمایشگاه آثار اعضای انجمن خوشنویسان فومن با عنوان «کوثر هستی» با محوریت خوشنویسی به شیوه نستعلیق، نسخ، ثلث و شکسته در فومن گشایش یافت.

به گزارش بهجت نیوز ، حسین شهیدزاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: به‌مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، نمایشگاه آثارخوشنویسی اعضای انجمن خوشنویسان فومن تحت عنوان «کوثر هستی» شامل آیه‌های قرآنی، احادیث اسلامی و اشعار شاعران ممتاز کشور با محوریت خوشنویسی به شیوه نستعلیق، نسخ و شکسته نستعلیق، 27 فروردین ماه در مجتمع فرهنگی ـ هنری سیدالشهدا(ع) این شهر گشایش یافت.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه شامل 30 تابلو خوشنویسی با موضوع مقام شامخ حضرت فاطمه(س) و نقش زن در خانواده است که توسط هنرمندان مشهور شهرستان؛ معصومه آزموده، معصومه بخشی‌زاده، سیدروشنک سید مرتضوی، بهروز قبادی، محمد حسن‌زاده و علیرضا جدی به رشته تحریر درآمده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه نمایشگاه خوشنویسی «کوثر هستی» از تاریخ مذکور به مدت یک هفته برای بازدید علاقه مندان دایر است، گفت: برگزاری جشن میلاد کوثر یکشنبه، 31 فروردین در سالن شهیدان خدمت‌گزار، تجلیل از بانوان هنرمند اداره فرهنگ و اسلامی و بازدید از مادران شهدا از جمله برنامه‌های این اداره در هفته زن خواهد بود.