کد خبر: 8994تاریخ انتشار : 6:56:25 - شنبه 12 آوریل 2014

پیکر بی جان پسر بچه گمشده رودبار پیدا شد

ساعتی پیش کشف جسد بی جان پسر ۴ ساله در جیرنده رودبار که از روز دوشنبه مفقود شده بود با دفتر این پایگاه خبری مخابره شد. زیتون خبر نوشت ، این پسر بچه ۴ ساله به همراه مادرش از ظهر روز دوشنبه از خانه خود واقع در شهر جیرنده و در کوههای سر به فلک […]

ساعتی پیش کشف جسد بی جان پسر ۴ ساله در جیرنده رودبار که از روز دوشنبه مفقود شده بود با دفتر این پایگاه خبری مخابره شد.

زیتون خبر نوشت ، این پسر بچه ۴ ساله به همراه مادرش از ظهر روز دوشنبه از خانه خود واقع در شهر جیرنده و در کوههای سر به فلک کشیده عمارلو مفقود می شود.

مادر این بچه چهارساله پس از شناسایی چوپانان بومی منطقه شناسایی و به کمک مردم به خانه باز می گردد اما به دلیل اینکه در این مسیر کودک از مادرش جدا شده خبری از کودک ۴ ساله این خانواده نبود.

عملیات جستجو توسط عوامل امدادی و همت مردم شهر جیرنده و عمارلو طی روزهای گذشته برای یافتن این کودک ادامه می یابد.

از جیرنده خبر می رسد از صبح امروز اکیپ های مردمی به صورت سازمان یافته عملیات جستجو را برای پیدا کردن این کودک آغاز می کنند که بالاخره برابر اخبار واصله پیکر بی جان این کودک ساعتی پیش در منطقه قشلاقی جیرنده در محدوده ذکابر به جیرنده توسط چوپایان بومی شناسایی می شود.

این پایگاه خبری ضمن تشکر از مردم خونگرم و انساندوست شهر جیرنده که طی چند روز گذشته با عزمی راسخ از هیچ گونه تلاشی برای یافتن این کودک دریغ نکردند این مصیبت را به خانواده این کودک تسلیت عرض می کند.

 1. مهران گفت:

  با سلام
  خداوند بر بازماندگان صبر عنایت فرماید.

  • ناشناس گفت:

   سلام.متاسفم بگم که بعضیها بچه هاشون براشون از گوسفند و وسایل خونه کمتر ارزش داره.من خودم دارم میبینم همیشه یه تعداد زیاد بچه بی پدر و مادر و بی صاحب تو کوچه ها رها شدن و تفریحشون ازار دیگران و همسایه هاست و وقتی گم میشن تازه پدر و مادراشون بیادشون میوفتن.

 2. با سلام گفت:

  با سلام می خواستم از زحمت مردم جیرنده تشکر کنم

 3. چرا ؟ گفت:

  بچه و مادرش بالا کوه چیکار میکردند ؟
  چطور کشته شده ؟
  چطور از هم جدا شدند ؟

 4. مریم گفت:

  تا جایی که من اطلاع دارم مادر بچه بعد از زایمان همین پسرش دچار افسردگی شدید میشه که به علت بدی وضع مالی درمان نمیشه ودر این مدت حال اون روز به روز بد تر میشه تا اینکه یک روز بچه اش رو برمیداره ومی ره سمت کوههای عمار لو که بعد از چند روز چوپانان مادر را پیدا می کنند ولی از بچه خبری نبود

 5. فاطمه گفت:

  خدا به مادر وپدر این فرزند صبر دهد

 6. حامد گفت:

  سلام .اگه کسی اهل جیرنده بود باهم تماس بگیره

 7. نگار گفت:

  سلام این پسربچه تورودبار پیدا شده الان هم میخوان ببرن یتیم خونه توهرگروهی هستین بفرستین شاید خانواده اش پیدا شد ثواب داره تورو به قرآن ب اشتراک بزارین لطفا ممنونم