کد خبر: 8908تاریخ انتشار : 8:56:24 - پنجشنبه 10 آوریل 2014

این هزینه ها با مجوز شورای شهر رشت صورت می پذیرد؟

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزر آنلاین ، عملکرد شهرداری رشت به خصوص در زمینه زیباسازی در روزهای اخیر کاملا محسوس و قابل تقدیر بوده است. به نظر می رسد بدنه شهرداری رشت پس از روی کار آمدن خلیلی، حرکت مثبت و سازنده ای را رو به جلو آغاز کرده است و امیدواریم […]

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خزر آنلاین ، عملکرد شهرداری رشت به خصوص در زمینه زیباسازی در روزهای اخیر کاملا محسوس و قابل تقدیر بوده است. به نظر می رسد بدنه شهرداری رشت پس از روی کار آمدن خلیلی، حرکت مثبت و سازنده ای را رو به جلو آغاز کرده است و امیدواریم بتوان در روزهای آتی خبرهای خوبی از فعالیت این سازمان بر خروجی سایت قرار دهیم.

اما باید دید سازمان های تابعه شهرداری رشت هم از این حرکت رو به جلو تبعیت می کنند؟ شهرداری رشت و در راس آن شهردار، تا چه حد بر عملکرد این سازمان ها نظارت دارد؟

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت سازمان عریض و طویلی است که از جمله سازمان های زیرمجموعه شهرداری به حساب آمده و با موضوع انجام امور فرهنگی و ورزشی، مدیریت و اداره امور فرهنگی در چارچوب فعالیت و ماموریت های قانونی شهرداری، فعالیت های اجرایی خود را از سال 1388 آغاز نموده است.

پایگاه اطلاع رسانی این سازمان که با آدرس farhangi.rasht.ir در دسترس است، گزیده ای از آخرین اخبار سازمان را در خود جای داده است.

اما چندی پیش بود که این سازمان اقدام به انتشار کتابی 155 صفحه ای به صورت تمام رنگی در جهت انعکاس عملکرد خود نمود که با رویکردی کاملا مشخص تنها به تعریف و تمجید از عملکرد مدیرعامل این سازمان در این کتاب پرداخت.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت

این کتاب که به رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گرفت، در صفحات انتهایی خود قسمتی را تحت عنوان “سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در آیینه مطبوعات” گنجانده است که شامل گلچینی از گفتگوهای مدیرعامل این سازمان با روزنامه های مختلف بوده است.

این در حالی است که به نظر می رسد تنها سیاست در گزینش روزنامه ها برای انتشار در این کتاب این بوده است که هیچ انتقادی به عملکرد مدیر عامل این سازمان در آن ها نباشد!!

در هر حال مشخص نیست چاپ این کتاب آن هم در زمانی که تقریبا تمامی مسئولان شهرداری رشت بر وجود مشکلات مالی که گریبانگیر این سازمان بوده است، اذعان داشته اند، به چه دلیل بوده است؟؟ یادمان نمی رود مسدود بودن حساب شهرداری رشت آن هم در آخرین روزهای پارسال چه مشکلاتی را برای کارکنان این سازمان به وجود آورده بود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت

گفتنی است یکی از وظایف ذاتی این سازمان زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای رشت بالاخص شهدای شهرداری رشت می باشد که متاسفانه در این کتاب هیچ تصویری از این شهدای گرانقدر منتشر نشد و چه بهتر بود تصاویر این شهدای گرانقدر و گوشه ای از وصیت نامه این عزیزان هم در کتاب گنجانده می شد.