کد خبر: 8903تاریخ انتشار : 8:11:35 - چهار شنبه 9 آوریل 2014

ریاست و اعضای دانشگاه آزاد اسلامی فومن با قربانزاده دیدار کردند

ریاست و اعضای دانشگاه آزاد اسلامی فومن با حضور در دفتر فرماندار با قربانزاده دیدار و گفتگو نمودند . به گزارش بهجت نیوز ، رياست و اعضاي هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد فومن و شفت صبح سه شنبه 19 فروردين با حضور در فرمانداري اين شهرستان با اسماعيل قربانزاده فرماندار فومن ديدار و گفتگو […]

ریاست و اعضای دانشگاه آزاد اسلامی فومن با حضور در دفتر فرماندار با قربانزاده دیدار و گفتگو نمودند .

به گزارش بهجت نیوز ، رياست و اعضاي هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد فومن و شفت صبح سه شنبه 19 فروردين با حضور در فرمانداري اين شهرستان با اسماعيل قربانزاده فرماندار فومن ديدار و گفتگو نمودند.

لازم بذکرست در اين ديدار مهندس مجتبي ملکي رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد فومن و شفت گزارشي از عملکرد و ظرفيتهاي موجود و همچنين مشکلات اين واحد دانشگاهي را ارائه نمود.

گفتنی است در این دیدار رئیس اموزش و پرورش شهرستان فومن نیز حضور داشت .

 1. محمد گفت:

  به عنوان یکی از اساتید دانشگاه ازاد فومن از ریاست این دانشگاه خواستاریم از ورود امثال م.آ به عنوان عامل به لجن کشیده شدن و بدنام شدن بسیاری از دانشجویان و کارمندان و اساتید جلوگیری کنند …این فرد یک مریض جنسی است که خود را پشت (…) و برخی افراد معلوم الحال پنهان کرده و به مقاصد شوم خود میرسد….

 2. سلطان گفت:

  اقای م… تا کی میخوای پشت فاکتورهای دروغی دفتر فرهنگ باشی. تا کی میخوای با ریا و دروغ خودتون رو …معرفی کنید. بازهم بگم

 3. م 1392 گفت:

  بنده کارمند دانشگاه هستم. در 22 ما گذشته من دو بار تغییر پست داشتم. چرا؟ چون بله قربان گو نیستم و در چند سال قبل حامی یکی از کاندیدهای مجلس در فومن بودم. متاسفم . وقتی بیسواد و بی تجربه ها … بشن …..
  ای خدا به تو واگذار می کنم

 4. نام شما گفت:

  آقای رهنما چه کاره دانشگاه هستند؟!!!!!
  ببخشید یادم نبود ، ایشان عضو گروه 5+1 درفومن میباشند و حضور هر یک از این اعضا در جلسات فرمانداری الزامیست !!!!
  البته فرماندار که چه عرض کنم …..