کد خبر: 8843تاریخ انتشار : 22:07:21 - سه شنبه 8 آوریل 2014

کشف حجاب علنی زن چینی در رشت و اقدام قابل تحسین نیروی انتظامی

یک زن چینی در اقدامی عجیب و ناگهانی عصر روز دوشنبه کشف حجاب نموده و به همراه دو فرزند خردسال خود در خیابانهای رشت جولان می داد!!! مسیرهایی که این زن چینی طی نمود از سبزه میدان رشت تا میدان دفاع مقدس (خیابان لاکانی) بود که متأسفانه برخی افراد سودجو هم از این کار غیر […]

یک زن چینی در اقدامی عجیب و ناگهانی عصر روز دوشنبه کشف حجاب نموده و به همراه دو فرزند خردسال خود در خیابانهای رشت جولان می داد!!!

مسیرهایی که این زن چینی طی نمود از سبزه میدان رشت تا میدان دفاع مقدس (خیابان لاکانی) بود که متأسفانه برخی افراد سودجو هم از این کار غیر اسلامی وی عکس برداری می نمودند.

در این بین نیز فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان و پرسنل گشت ارشاد رشت سریعا واکنش نشان داده و ضمن برخورد انقلابی و دینی با این هنجارشکنی، پرونده این زن چینی را به مقامات قضایی منتقل نمودند.

لازم به ذکر است که شنیده شده شوهر وی یک تاجر ایرانی بوده که در چین تجارت می کند و برای تعطیلات نوروزی به رشت آمده بودند.

پدیده بدحجابی در جامعه تقریبا از شروع به کار دولت اصلاحات در کشور ایران شکل گرفته و متأسفانه با کم کاری های متولیان فرهنگی در حال رسیدن حد نامطلوبی است به همین دلیل نیاز است که گروه های فرهنگی با گامهای اساسی خود با این پدیده غیر اخلاقی و اسلامی مبارزه فرهنگی کنند.

در استان گیلان هم بعضا هنجار شکنی هایی دیده می شود که موجب ترویج فساد در جامعه خواهد شد.

  1. نام شما گفت:

    نتیجه بی غیرتی مردان و تساهل مسئولان در این مسئله فضای ضد اخلاقی را در گیلان بوجود آورده

  2. نام شما گفت:

    باید برای همچین انسان نماهایی دعای خیر کرد که شاید اون ها بتونن دباره اون شعور انسانی شون رو به دست بیارن////انسان های اولیه هم به پوشیده بودن نیاز داشتن که از برگ درختا استفاده میکردن من نمیدونم اینا چشونه

  3. علي رضا گفت:

    اگر كسي به معاد ايمان داشته باشد چنين كارهايي و چنين حرفهايي نمي زند . در حالي كه تمامي اديان الهي و حتي بعضي از اديان غير الهي هم به معاد معتقدند اميدوارم خداوند همه مارا به راه راست هدايت فرمايد