کد خبر: 8755تاریخ انتشار : 10:23:34 - دوشنبه 7 آوریل 2014

دیدار وزیر ارشاد با یکی از سران فتنه به شدت محکوم است

دکتر صفر نعیمی رز، نایب رییس کمیته امنیت و مطالبات ملی و نماینده مردم آستارا و لوندویل نسبت به دیدار وزیر ارشاد با محمد خاتمی واکنش نشان داد . به گزارش بهجت نیوز به نقل از خیبرآنلاین ، نماینده مردم آستارا و لوندویل تاکید کرد : وزارت عریض و طویل فرهنگ و ارشاد اسلامی دور […]

دکتر صفر نعیمی رز، نایب رییس کمیته امنیت و مطالبات ملی و نماینده مردم آستارا و لوندویل نسبت به دیدار وزیر ارشاد با محمد خاتمی واکنش نشان داد .

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خیبرآنلاین ، نماینده مردم آستارا و لوندویل تاکید کرد : وزارت عریض و طویل فرهنگ و ارشاد اسلامی دور از شان و دون شان چنین فردی است که با چنان فردی ملاقات کند و به طور حتم هم بنده و همکارانم این مساله را دور از چشم نمی گذاریم و مجلس قطعا در این مساله ورود خواهد کرد.

دکتر صفر نعیمی رز، نایب رییس کمیته امنیت و مطالبات ملی، نیز راجع به دیدار علی جنتی با محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه به خبرنگار ما گفت: من این حرکت را محکوم می کنم و این اقدام، اقدام درستی نبوده است. خاتمی، مستقیم یا غیرمستقیم، دانسته یا نادانسته، عامدا یا سهوا، هیچ فرقی نمی کند، تحت هر کدام از این شرایط در فتنه ۸۸ دست داشته است و دیدار وزیر تدبیر و امیدی ها و دولت اعتدال با چنین فردی دور از شان این دولت است.

نماینده مردم آستارا و لوندویل تاکید کرد: وزارت عریض و طویل فرهنگ و ارشاد اسلامی دور از شان و دون شان چنین فردی است که با چنان فردی ملاقات کند و به طور حتم هم بنده و همکارانم این مساله را دور از چشم نمی گذاریم و مجلس قطعا در این مساله ورود خواهد کرد.

باتوجه به سخنان این ۳ نماینده مجلس راجع به ملاقات جنجالی و حاشیه ساز وزیر ارشاد با یکی از سران فتنه و واکنش های دیگری که سایر نمایندگان انقلابی در ساعات اولیه انتشار این خبر و تصویر هنجارشکن آن نشان داده اند، آنچه که محتمل به نظر می رسد، ورود پارلمان به پرونده تنش زای علی جنتی در دوران وزارتش خواهد بود؛ احتمالی که شاید به اولین استیضاح کابینه یازدهم منجر شود.