کد خبر: 8745تاریخ انتشار : 10:11:25 - دوشنبه 7 آوریل 2014

توزیع گسترده تصاویر زنان بد حجاب میان مردم گیلان+تصاویر

امروزه شرکتها و فروشگاه های تجاری برای جذب مشتری از شیوه های مختلف تبلیغاتی استفاده می کنند تا علاوه بر افزایش در آمد حاصل از کارشان، به شهرت هم برسند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از هشت دی ، یکی از راه هایی که اکثر فروشگاه ها با فرا رسیدن سال نو برای تبلیغاتشان […]

امروزه شرکتها و فروشگاه های تجاری برای جذب مشتری از شیوه های مختلف تبلیغاتی استفاده می کنند تا علاوه بر افزایش در آمد حاصل از کارشان، به شهرت هم برسند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از هشت دی ، یکی از راه هایی که اکثر فروشگاه ها با فرا رسیدن سال نو برای تبلیغاتشان استفاده می نمایند تهیه و توزیع انواع مختلف تقویم های چشم نواز است که برای جلب مشتری میتواند بسیار تأثیرگذار باشد.

حال یکی از فروشگاه های طراحی لباس های مجلسی زنانه و مردانه استان گیلان به مناسبت سال جدید سررسیدهایی میان مشتریان خود توزیع کرده است که تصاویری غیر اخلاقی از زنان بدحجاب در صفحات داخلی آن بسیار به چشم می خورد!!!

این اقدام که با فرهنگ ایرانی اسلامی کشور ما مغایرت کامل دارد و باعث ترویج فساد و بی بندباری در جامعه می شود، برگ دیگری از کم کاریهای نهادهای فرهنگی گیلان را به مردم نشان می دهد.

وقتی با قضایای ضد اسلامی همچون “تولید کلیپ غیر اخلاقی در هتل کادوس رشت” برخوردی که درس عبرتی برای دیگران شود، نمی کنند نباید از توزیع گسترده تصاویر زنان بد حجاب میان مردم گیلان تعجب نمود.

sarresid (12)

مردم گیلان در این سال که از سوی امام خامنه ای با نام فرهنگ عجین شده است از نهادهای ذیربط استان انتظار دارند تا ضمن برخورد قاطع با این اقدام ضد فرهنگی، در جهت دغدغه های مقام عظمای ولایت، زمینه ساز شکوفایی فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه شوند.

لازم به ذکر است که شعبه مرکزی این فروشگاه در فاز دوم بلوار معلم رشت است که دارای شعبات دیگری نیز در کشور می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی ۸دی نیـوز پیشاپیش بابت انتشار تعداد معدودی از تصاویر غیر اخلاقی این سررسید عذرخواهی می نماید:

sarresid (1)

sarresid (2)

sarresid (7)

sarresid (8)

sarresid (9)

sarresid (14)

sarresid (10)

.

توزیع کنندگان این سر رسید حتی برای توزیع این نوع تقویم ها هیچ محدودیتی هم برای خود قائل نبودند و این سررسید را با کمال اشتیاق به یک فردی با ظاهر مذهبی اهدا نمودند!!!

.

 sarresid (3)

sarresid (4)

sarresid (5)

sarresid (6)

sarresid (13)

عموم مردم با خواندن نوشته زیر می پندارند که این سررسید با این همه تصاویر غیر اخلاقی مجوز چاپ از ارشاد گرفته است ولی احتمالا اینطور نبوده و صاحبان فروشگاه تصاویر را در لا به لای این سررسید چسبانیده اند به همین دلیل نیاز است اداره کل ارشاد گیلان به عنوان نماینده وزارت در استان، این موضوع را پیگیری و برخورد کند.

sarresid (15)

شایان ذکر است که عکس های فوق تنها تعداد معدودی از تصاویر قابل انتشار این سررسید بود.

 1. نام شما گفت:

  خوبه عکسها جالب بود
  خبر بدون عکس جذاب نیست

 2. فومنی گفت:

  مدیریت محترم سایت!
  با سلام. آیا می دانید که طبق شرع مقدس اسلام، گناه “اشاعه فحشا” از گناه خود “فحشا” به مراتب بیشتر است؟
  إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَن تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ
  وقتی در مکان یا مکان هایی محدود و معین، چنین جلوه گری هایی خودنمایی می کند و شما آن را فحشا و زشت می دانید ،عده ی معدودی آن را دیده اند.
  طبیعتا شما با انتقاد از آن می خواهید که این جلوه گری ها در بین عموم دیده نشود!
  اما وقتی شما ازهمان جلوه گری ها تصویر تهیه می کنید و روی سایت می گذارید؛ میلیون ها نفر می بینند؛ همین خود می شود نقض غرض و مصداق کامل “ترویج فحشا”.
  برادر عزیز! مسلمانی آداب و ظرایف و شرایط دارد که باید به درستی آموخت و آنگاه از آن دفاع عالمانه کرد.