کد خبر: 8567تاریخ انتشار : 15:30:15 - جمعه 4 آوریل 2014

به حال شهر آیت الله بهجت خون گریه کنید !

آغاز فصل بهار و فرا رسیدن نوروز، فرصتی است تا ایرانیان خستگی یک سال کار و تلاش را با مسافرت و گشت و گذار در نقاط مختلف کشور از تن بیرون ببرند. مردم و مسئولان در استان های مختلف کشور تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا به نحوی شایسته از میهمانان خود استقبال […]

آغاز فصل بهار و فرا رسیدن نوروز، فرصتی است تا ایرانیان خستگی یک سال کار و تلاش را با مسافرت و گشت و گذار در نقاط مختلف کشور از تن بیرون ببرند.

مردم و مسئولان در استان های مختلف کشور تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا به نحوی شایسته از میهمانان خود استقبال و پذیرایی نمایند.

شهرستان فومن با توجه به اینکه یک قطب گردشگری مهم در شمال کشور محسوب میشود نیز طبیعتا از این قاعده مستثنی نیست و همزمان با آغاز سال جدید همگان توان خود را برای جذب میهمانان بیشتر به این استان مصروف می دارند.

اما نکته حائز اهمیت که می بایست به موازات سایر موارد و حتی بیشتر مورد توجه مسئولان ما قرار بگیرد توجه ویژه به بحث رعایت شئونات اسلامی در شهرستان است مخصوصا اینکه رهبری پس از نزدیک به چندین سال نامگذاری سال 93 را با موضوع فرهنگ درآمیخته است .

متاسفانه در ایام تعطیلات نوروزی کافی بود در شهر بچرخید تا خروار خروار نمونه وضعیت بد حجابی را در شهر مشاهده کنید.

امسال شهرستان فومن در گیلان پذیرای بیشترین مسافران بوده است ، این خبر بسیار خوشحال کننده و خوب است اما اگر قرار باشد این بد فرهنگی و مخصوصا بدحجابی (بخوانید بی حجابی) توسط این افراد از استان های دیگر در شهرمان دیده شود همان بهتر است که همانند سایر شهرستان ها، شهر ما نیز در ایام نوروز خلوت و کم رونق (از جهت گردشگری) باشد !

برای شهری که نام بزرگانی همچون آیت الله اریب ، آیت الله بهجت ، شهیده زهرا دقیقی و 400 شهید دیگر را یدک میکشد واقعا تاسف بار است که در گوشه کنار آن زنان بی حجاب و یا در ایام فاطمیه شاهد دست و رقص گردشگران در این شهرستان باشیم .

اصلا بیایید یک کاری کنیم اسم قم گیلان را برداریم و بگذاریم رُم گیلان !!!

تا کی باید به همین منوال پیش برویم؟ تا کی باید ببینیم و دم نزنیم؟ از شهر گرفته تا کوه و کمر این منطقه پر شده از منکراتی که اگر همین گونه پیش رود دیگر جایی برای ما باقی نمی ماند تا سر بلند کنیم نه در این دنیا و ن در آن دنیا !!!

اینجا سرمان باید پایین باشد که نبینیم چیزهایی که به گناه آلوده مان کند ؛ آن دنیا هم باید سرمان پایین باشد در مقابل شهدا که چرا اینگونه سکوت کردیم …

از اول انقلاب مشکلات بسیار بوده است ، چنانچه جنگ تحمیلی شود مثل جنگ عراق، ما باید برویم و جان بدهیم ، جنگ تحلیلی شود همانند فتنه 88 ما باید جوان بدهیم ، در جنگ نرم هم که داریم از غریبه و آشنا میخوریم، به خدا چیز زیادی نمیخواهیم جز اجرای درست قوانین و مطالبات به زمین مانده رهبری و مردم …

حرف آخر

قصد داشتیم از بی حجابی زنان عکس برداری کنیم و در این مطلب قرار دهیم اما چون نمیخواستیم در محیط مجازی سندی بر بی کفایتی مان منتشر شود از انجام این کار خودداری کردیم .

راه حل این مسئله هم ابتدا در دستان مسئولین شهرستانی است و سپس به مومنین شهرستان مربوط میشود .

مسئولین تا مادامی که بخواهند با برگزاری همایش و انجام کارهای غیر عملی از این وضع جلوگیری کنند مطمئن باشند هیچ فرجی حاصل نخواهد شد .

مومنین شهرستان هم باید این بخش از موضوع را از مسئولین شهرستان خود در ابتدا مطالبه کنند چنانچه کاری صورت نگرفت باید خود دست به کار شوند و مسئله ” امیر به معروف و نهی از منکر ” را احیا کنند .

 1. نمیدونم چی بگم

  متاسفم براشون
  خدایا خودت اصلاحشون کن .

 2. اینها همه از بی کفایتی مسئولین اجرایی فرهنگی استان و شهرستانه و چیز د تازه ای هم نیست…
  مطمئن باشید اگر ما منتظر حرکت آقایان باشیم بدتر از اینها را هم خواهیم دید..
  مردم خود باید کاری کنند.
  والسلام

 3. انشالله که همگی اصلاح بشن………علیرضا اسکندری

 4. واللا اونکه از دانشگاه ازاد فومن که باید محل تجلی علم و دانش باشه شده مفسده خانه امثال اقای (….) از (…) سابق این دانشگاه که صدها دانشجو و کارمند واستاد رو به لجن اخلاقی و …کشونده دیگه از مردم کوجه و بازار چه انتظاری میشه داشت….آقای (…) پشت همچین ادمهای مفسدی برای شنا هم خوبیت نداره …

 5. نام شما گفت:

  سلام داداش ، این عکسی که گذاشتی ماله کنار دریا هستش ، هیچ ربطی هم به شهرستان فومن نداره ، تازه رفتن به بهشت و جهنم اجباری نیست ، هرکسی مسئول سرنوشت خودش هست ، پس لطفاً در دنیای مجازی برای دیگران تصمیم نگیرید ، هیچ فردی رو تویه قبر فرد دیگه نمیزارن .

 6. هاشم گفت:

  متحجر هاي ظاهرساز

 7. هاشم گفت:

  با اين بي حجاب هاي بي فکر متحجر که در پوشش خود دقت ندارند وفقط بفکرنمايش خود و ظاهرنمايي اند برخورد شود.

 8. مطمن باشید اکر کاربر نام شما! هم سری به دانشگاه ازاد فومن و ان وضع اسفناک اخلاقی ان دانشگاه بزند دیگ غیرتش به جوش می اید …من نمیدونم ادمهایی مثل همان اقایان مرفهین بی درد م.آ که کاری جز اشاعه فساد اخلاقی ندارن چرا باید دردانشگاه جایگاهی داشته باشن وقتی این شهر پراز جوانان متعهد و تحصیلکرداست

 9. نام شما گفت:

  متاسفم برای ریس دانشگاه