کد خبر: 8532تاریخ انتشار : 17:59:12 - جمعه 4 آوریل 2014

وزارت امور خارجه باید توی دهن اتحادیه اروپا بزند!

حبیب آقاجری نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب، با انتقاد شدید از قطعنامه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا، گفت: این قبیل اقدامات دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و محکوم است. وی افزود:وقتی در بعضی از جاها مسئولین ما قاطع نمی ایستند نتیجه اش این […]

حبیب آقاجری نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب، با انتقاد شدید از قطعنامه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا، گفت: این قبیل اقدامات دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و محکوم است.

وی افزود:وقتی در بعضی از جاها مسئولین ما قاطع نمی ایستند نتیجه اش این می شود که اتحادیه اروپا علیه ما قطعنامه صادر کند و در جهت اهداف شوم خود بر ضد ایران گام بردارند.

نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان تصریح کرد:وظیفه ما و همه مسئولان این است که با قاطعیت در برابر این اقدام سخیف اروپایی ها بایستیم نباید فراموش کنیم که یکی از ویژگی های نظام اسلامی استکبارستیزی است لذا به اندازه سرسوزنی نباید از این اصل کوتاه بیاییم.

وی ادامه داد:در راس دشمنی با ملت ما آمریکایی ها قرار دارند و اروپایی ها هم دنباله رو شیطان بزرگ هستند و تا امروز نشان دادند که با ایران دشمنی دارند لذا روز به روز با این رفتاریهایی که از خود نشان میدهند بی اعتمادی مردم ما به غربی ها وامریکایی ها بیشتر از گذشته می شود.

حبیب آقاجری تاکید کرد:اروپایی ها به دنبال منافع خود هستند و می خواهند فرهنگ منحط غربی را در تمام کشورها پیاده کنند و به جنگ با انسانیت بروند برای همین باید بر روی فرهنگ و نظام خود محکم بایستیم و کوتاه نیاییم

وی اضافه کرد:بعضی برخوردها در دستگاه دیپلماسی باعث شده است اروپایی ها خیال خام کنند که بله تغییراتی در نظام در حال شکل گیری است ولی کور خوانده اند و نمی دانند که مردم همگی پیرو مقام معظم رهبری هستند و اگر در جایی مسئولی کوتاه بیایید این مردم هستند که با این مسئولین برخورد خواهند کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطر نشان ساخت:وزارت امور خارجه باید توی دهن اتحادیه اروپا بزند و با قاطعیت در خصوص یاوه گویی های آنها موضع گیری کند و اگر این چنین نکنند باید در مقابل مردم و مجلس پاسخگو باشند وبدانند که مردم در مقابل کسانی که در برابر دشمن کوتاه بیایند ساکت نخواهند نشست.

وی در پایان تاکید کرد:ما مسئولینی را قبول داریم و از آنها پشتیبانی می کنیم که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کنند و پاسدار ارزش ها و خون شهدا باشند و در برابر استکبار موضع قاطع داشته باشند.