کد خبر: 67055تاریخ انتشار : 22:42:21 - دوشنبه 21 آگوست 2017

گفتگو با مردی که نمی خواهد از همسرش جدا شود؛

همه کار می کنم تا زندگی ام را حفظ کنم/عاشقانه به همسرم ارادت خالصانه دارم/مصرانه می خواهم با ایشان زندگی کنم

محمد جواد شعبان پور فومنی که چند وقتی است به علت دخالت بی جای اطرافیان زندگی اش در حالت بحرانی قرار گرفته است و نمی خواهد از همسرش جدا شود در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: همه کار می کنم تا زندگی ام را حفظ کنم.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمد جواد شعبان پور فومنی که چند وقتی است به علت دخالت بیجای اطرافیان زندگی اش در حالت بحرانی قرار گرفته است در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: از روزگاری می گویم که در آن گذشت و فداکاری انسان ها برای هم از مانند عمر از دست رفته طلائی نایاب شده است و احترام بزرگتر ها و کوچکترها و بالعکس و احترام بین زن و شوهر و حریم امن و خصوصی خانواده ها و خط قرمز هائی که بین آنها بوده از میان برداشته شده است و افراد بیگانه و سوءاستفاده گر به خود اجازه می دهند به فضای امن خانواده ها ورود کنند و از آب گل آلود ماهی بگیرند و فضای خانواده را متشنج کنند.

وی که دارای یک پسر 13 ساله به نام امیر علی می باشد در ادامه افزود: متاسفانه برخی به خود اجازه می دهند در وسط دعوا نرخ تعیین کنند و نظر بدهند و به جای اینکه آب روی آتش باشند بیشتر آتش را شعله ور می کنند و با کمال وقاحت در ریز ترین مسائل زندگی انسان ورود می کنند و اینجاست که جبهه گیری تند و شدید اقوام خانواده زن و اقوام خانواده شوهر را به همراه دارد و سبب ایجاد اختلافات عمیق و تنش های می گردد و باعث ایجاد ترافیک قضائی در دادگاه ها می شوند.

شعبان پور ادامه داد: در فضائی روستائی در حدود 14 سال قبل با همسرم آشنا شدم و طبق روال مرسوم با هم ازدواج کردیم و در حال حاضر به علت اختلافات میان بنده و همسرم در منزل پدری خود سکونت دارم.

وی خاطر نشان کرد: شخصا دوست نداشتم در رسانه های خبری این مسائل مطرح شود اما چون عاشقانه به همسرم ارادت خالصانه دارم و دوستش دارم و مصرانه می خواهم با ایشان زندگی کنم نمی توانم کتمان حقیقت کنم و همسرم را از دست بدهم چرا که می بینم زندگی من در حال پاشیده شدن است.

شعبان پور در پایان تصریح کرد: امیدوارم با طرح این مسائل مشکلات زوج های دیگر که درگیر اختلافات هستند رفع شود و مشکل بنده و همسرم هم حل گردد و این پیام به همسرم منتقل شود که او را خالصانه دوست دارم و می خواهم زندگی ام را حفظ کنم.

 1. همشهری گفت:

  امان از تنگ نظری ها و دخالتها که خصوصا در شهرهای کوچک بیشتره
  درود بر همشهری عزیزم جناب آقای شعبان پور

 2. همشهری گفت: گفت:

  عمر وگذشت وفداکاری طلایی نایاب

 3. همشهری گفت: گفت:

  بعدا به جوونا می گن ازدواج کنین باچه تضمینی؟ به به دادگاهها چه ترافیکی داره !راستی وکیلارو ازقلم ندازیم بد نگذره! خب خانووم که حقشو ن میگیرن کلا خوش می گذره !!!!…….

 4. همشهری گفت: گفت:

  چندروز
  ازعمر موون مونده سعی کنیم در کنار هم خوش باشیم….