کد خبر: 66988تاریخ انتشار : 0:31:59 - شنبه 19 آگوست 2017

پس از گزارش ویژه بهجت نیوز؛

اولین گام در احیای چناران فومن برداشته شد

پس از گزارش ویژه بهجت نیوز در رابطه با تونل سبز فومن، با دستور دکتر حسین اسماعیل پور فرماندار این شهرستان اولین گام در احیای این چناران برداشته شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ شنبه هفته گذشته در رابطه با نابودی تونل سبز چناران در ورودی شهر فومن گزارشی از این پایگاه خبری منتشر شد.

پس از انتشار این گزارش و واکنش طبیعت دوستان فومنی، دکتر حسین اسماعیل پور فرماندار فومن با دعوت از ادارات منابع طبیعی، جهادکشاورزی، محیط زیست، شهرداری فومن و بخشداری مرکزی کمیته نجات تونل سبز را تشکیل داد تا راهکاری در جهت مقابله با خشکی، آفات و به آتش کشیدن این چنارهای خاطره انگیز تدوین گردد.

شایان ذکر است مسئولیت این کمیته بر عهده دکتر احمد قدیمی بخشدار مرکزی فومن است که در اولین گام روز گذشته عملیات مقدماتی برای احیای چناران این شهرستان آغاز شد و امیدواریم این تلاش ها تا نجات کامل این درختان ادامه یابد.

 

  1. فرهنگی فومنی گفت:

    سلام و درود بر اهالی بهجت نیوز خدا قوت ممنون از پیگیریهای خوبتان لطفا از طبیعت دوستان کمک بگیرید و به داد درختان سرو و چنار در حال نابودی برسید که مردم فهیم فومن و حومه و مسافران و گردشگران دعا گوی شما خواهند بود تا ابد .مرحبا