کد خبر: 66938تاریخ انتشار : 20:44:47 - پنجشنبه 17 آگوست 2017

یادداشت/ امیر زاهد ؛

معجزه شهید محسن حججی

هنوز هم حسين علیه السلام هر صبح و شام تكيه بر نيزه غريبي اين پيام را به جانها فرياد مي زند كه “هل من ناصر ينصرني؟” كيست مرا ياري كند؟ و هنوز هم هستند فرزندان خميني كبير همچون محسن حججي كه لبيك مي گويند به اين پيام امام عاشورا!

هنوز هم حسين علیه السلام هر صبح و شام تكيه بر نيزه غريبي اين پيام را به جانها فرياد مي زند كه “هل من ناصر ينصرني؟” كيست مرا ياري كند؟ و هنوز هم هستند فرزندان خميني كبير همچون محسن حججي كه لبيك مي گويند به اين پيام امام عاشورا! چه قاب عكسي از خود به جاي گذاشته شهيد حججي! كربلا را برايت زنده ميكند! خيمه و دود و نگاهي كه گواهي مي دهد تا قتلگاه قدم ها را آرام ولي عزتمندانه برداشته و بر فراز قله بصيرت استوار نگريسته به وجه الله! از آنجاييكه عاشق است و رنگ معشوق به خود ميگيرد يحتمل تشنه بوده پس از يك نبرد جانانه با حراميان داعشي و سر تشنگان عاشق حسين به وقت شهادت بر بالين مادري است كه دلشكسته و محزون ناله مي زند “بني! قتلوك عطشانا…”
تو سر به دامن مادر سادات دادي و عده اي سر به دامن غرب! تو به شهادت رسيدي و آنها به مادر تحريم ها! شهادت تو را حسين(ع) تضمين كرده بود و سند آنها را جان كري و چه فرقي است بين حجت خدا و نماينده شيطان در وفاي به عهد! هنوز هم صداي ” هيهات منا الذله ” حسين (ع) در گوش تاريخ مي پيچد و هنوز هم هستند شهدايي كه به اين ندا لبيك ميگويند و با تاسي به همين شعار حلب را ازاد مي كنند و موصل را رها از شر خليفه خود خوانده داعشي و خط بطلاني مي كشند بر نظريه ” خاورميانه جديد ” تا تلنگري باشد بر آنهايي كه ميگويند “نبايد مقابل قدرت هاي بزرگ ايستاد با شعارهايي كه صرفا تو خاليست ” …گويا زمان به عقب برگشته، به زمان علي! عده اي چونان كوفيان گله از سردي آب و هوا دارند و عده اي هم قدرت شام را به رخ مي كشند كه مثلا با يك منجنيق مي تواند زير و رو كند كل كوفه را…
از شام تا ميرزااولنگ افغانستان دست پرورده هاي شيطان بزرگ رنگين ميكنند زمين را از خون بي پناهان مظلوم، آن وقت آن روحاني نما سلفي ميگيرد با حامي همين حراميان داعشي در وسط مجلس! اگر نبودند امثال شهيد حججي ها كه از سر ترس با هر صاحب مقامي چفت نمي شوند و با هرحزبي جوش نمي خورند الا حزب الله! امروز بايد امنيتمان را گدايي ميكرديم از موگريني و سلفي مي گرفتيم وسط مجلس با حراميان داعشي!
طوفاني به پا كرده اين شير بچه علوي با شهادتش! از سردار و سلبريتي گرفته تا ظريف و همه كساني كه از كربلا درس مذاكره آموخته بودند! بسيج شده اند براي اداي احترام به اين قهرمان ملي! قهرمان ملي تويي كه امنيت فلان فوتباليست و بهمان سلبريتي را تامين ميكني تا آزادانه در پناه حكومت اسلامي در تعارض با آرمانهاي انقلاب بنشينند و حضورت را زير سوال ببرند در خط مقدم نبرد با استكبار! و زنجيره اي هايي كه تيتر يك روزنامه هايشان را درشت به ” پشت صحنه شهادت ” تو اختصاص مي دهند در حالي كه تا ديروز در تلاش بودند تا مصادره كنند حمله موشکی سپاه به ديرالزور را! راست مي گفت جمهوري اسلامي بهشت اپوزسيون است! قهرمان ملي تويي كه سهمت از سفره انقلاب شهادت است و سهم عده اي حقوق نجومي! عده اي هم پاي همين سفره با استفاده از مناسبات قدرت مشغول رانت خواري اند و موفقيت ناشي از اين ويژه خواري چنان امر را بر آنان مشتبه كرده كه خود را مفتخر مي دانند به ژن برتر! در حاليكه اين ژن را بايد در وجود چون تويي جست كه به ارث برده اي آن را از پدر انقلابي خويش، خميني كبير!
حسين جنگيد تا به من و تو بياموزد تن به ذلت نمي دهد به هر بهايي! حتي به بهاي خون اصغر شش ماهه و اكبر شبه پيغمبرش! آيا نمي شنوي صداي هل من ناصرش را! كه چه زيبا گفت اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد! آزاده باشيد و ببينيد دهانهاي با حقد و غضب گشوده شده و دندانهاي با غيظ به هم فشرده شده عليه انقلاب را! آزاده باشيد و انقلاب را منحرف نكنيد! خط را تغيير ندهيد و گفتمان امام را تحريف نكنيد! سر سفره شهدا نشسته ايد زير يوغ بندگي آمريكا نرويد! اسلام را در متن قرار دهيد و راه جهاد و شهادت را به انزوا نبريد چرا كه امروز هم كربلايي ديگر است در گذران تاريخ! حال ببين در كدامين صف و لشگري! حسيني يا يزيدي!