کد خبر: 66909تاریخ انتشار : 14:28:29 - چهار شنبه 16 آگوست 2017

یادداشت/ بشری کاظم پور

آنگاه که سینه سپر شده ات را دیدم

بشری کاظم پور در یادداشتی با عنوان” آنگاه که سینه سپر شده ات را دیدم” در رابطه با شهید محسن حججی نوشت:

به گزارش بهجت نیوز؛ بشری کاظم پور در یادداشتی با عنوان” آنگاه که سینه سپر شده ات را دیدم” در رابطه با شهید محسن حججی نوشت:

آنگاه که سینه سپر شده ات را دیدم به خود بالیدم،افتخار کردم و دیگر نلرزیدم! فقط شنیده بودم یکی از فداییان زینب اسیر شد و بی سر پرواز کرد.

اسیر شد؟! چگونه؟! به دست یزیدیان؟! همان تکفیری های ملعون؟! ترس تنم را احاطه کرده بود، وحشت هم جواری یک جوان ۲۵ساله با سخت دلان روزگار توانم را گرفت و اشکم ناخودآگاه سرازیر شد… مگر میشود تاریخ این قدر دقیق تکرار شود؟! خیمه های سوخته، لبان تشنه و نهایتاً تن های جدا از سر… فیلم ها را سریع دانلود کردم تا ببینیم چه بلایی به سرت آوردند، تا دیدمت پوزخندی زدم و سکوت کردم…

و تو چه میدانی پوزخند چیست؟! آه کدام و بی قراری کجاست؟! آنگاه که سینه سپر شده ات را دیدم به خود بالیدم،افتخار کردم و دیگر نلرزیدم! قلبم درد آمد و مانند مادری فرزند مرده گریستم… عین برادرم قربان صدقه مردانگی ات ميرفتم و شبیه پدری که جوانش را از دست داده سر خم کردم.

قسم به خاک کف پایت لحظه ای نیست که به عکس هایت خیره شوم و سرای کربلا به خاطرم نیاید… مرد مومن تو هم شهید شدی و رفتی اما هنوز بعضی دهان ها باز است و بوی تعفن شان دارد سرمان را درد می آورد.
راستی پول هایی که در عوض تنهایی همسر و علی دو ساله ات گرفتی را هم با خود بردی؟!یا کنارشان گذاشتی برای خانواده ات؟!

می گویند پول می گیرید و می روید، میگویم باشد، شما هم بروید و پول بگیرید، ببینید می ارزد معامله جان و مال، می ارزد معامله پول و تنهایی فرزند دو ساله تان؟!
اما نمی دانم چرا خفقان میگریند محسن جان، چه کسی میداند شیعه علی کیست؟!  و شیر بچه های حیدر کجایند؟! همین ها که بی ترس و اندکی دلهره، سینه سپر میکنند و خم به ابرو نمی آوردند…
آهای وهابی های ترسو مگر نشنیدید که بار ها گفتیم ؛
یا تکفیری صبرک صبرک
انّا سوف نحفر قبرک؟!
شک نکنید انتقام محسن ها را با شدید ترین لحن ممکن خواهیم گرفت…

  1. فومنی دور از دیار گفت:

    احسنت بر قلم و بر احساس تان
    به امید گرفتن انتقامی سخت از این ملعونان زمان
    و به امید اینکه خون این شهیدان درس عبرتی برای برخی مسئولان ناخرد و خواب زده باشه