کد خبر: 66804تاریخ انتشار : 23:25:05 - یکشنبه 13 آگوست 2017

مسئول هیات رایت العباس علیه السلام شهرستان فومن؛

فرزندان عاشورا ساده اندیش نیستند/ این توهین ها در میان معرکه جنگ بوی خیانت میدهد

محمد کاظم نادم مسئول هیات رایت العباس علیه السلام شهرستان فومن در رابطه با توهین روزنامه قانون به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آرمان شهدای مدافع حرم گفت: بدانید فرزندان عاشورا ساده اندیش نیستند و اینهایی که رفتند و شهید شدند هم نیازی به دلسوزی طیف هایی که همین شهدا را تندرو و بی سواد خطاب می کردند ندارند.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمد کاظم نادم مسئول هیات رایت العباس علیه السلام شهرستان فومن در رابطه با توهین روزنامه قانون به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آرمان شهدای مدافع حرم گفت:واقعا باعث شرمندگی است در کشوری که شهدای آن عالم را زمین گیر کرده اند یک عده جاهلانه یا خائنانه، حملات موشکی سپاه به داعش را تنش زا بدانند، اینها یا جنگ را خوب درک نکرده اند که قطعا درک نکرده اند و یا آب به آسیاب ریز دشمن شده اند. چطور ممکن است که ما در مقابل تجاوز ساکت بنشینیم، اساسا مقایسه حمله موشکی سپاه که برای دفاع بوده با حمله آمریکایی ها به غیر نظامیان، نشان دهنده یک نوع کج اندیشیست، این ها به سپاه توهین نکردند بلکه به آرمانهای عاشورایی شیعه توهین کردند یعنی ما باید ساکت بنشینیم تا با دشمنان قسم خورده خدای ناکرده تنش ایجاد نکنیم، این طرز تفکر نشان دهنده این است که این افراد یا ترسو هستند و یا فهم درستی از مسائل منطقه ای ندارند چرا که هیچ وقت سکوت و عدم واکنش تنش ها را متوقف نمی کند بلکه تشدید خواهد کرد.

مسئول هیات رایت العباس (ع) فومن تصریح کرد: در یادداشت این روزنامه تصریح شده است که چرا سپاه به هشدارهای آمریکا در منطقه توجه نکرده است، متاسفانه این روزنامه هنوز باور ندارد داعش فرزند نامشروعی است که از پیوند آمریکا با آل سعود زاییده شده و هنوز ساده لوحانه فکر می کند آمریکا نیتش خیر است لذا باید از گردانندگان این روزنامه پرسید که کدام هشدار؟ اگر هشدار آمریکا مد نظر بوده قطعا به نفع داعش است و نباید هم به آن اعتنا شود.

وی در ادامه بیان داشت: بنده متاسفم که این حرف را میزنم اما تعجبم از افرادی است که نه خود می جنگند و نه دوست دارند از امنیت کشورمان دفاع بشود. ما به روشنی می توانیم دست های اسرائیل و آمریکا را در تقویت گروههای تکفیری ببینیم اما این افراد به جای محکوم کردن سیاست های مداخله جویانه آمریکا و عربستان سعودی به مدافعان غیرت ایران توهین می کنند، در جریان دستگیری سرباز های آمریکایی توسط سپاه پاسداران که به آب های ما تجاوز کرده بودند همین روزنامه سپاه را به داعش تشبیه کرد و نظرش این بود که اجازه داده می شد اینها راحت بیایند و بدون مزاحمت به تجاوز ادامه دهند.

محمد کاظم نادم با اشاره به تحلیل غلط برخی مدعیان اظهار کرد: سخن بنده با این افراد این است اگر قرار بود با تحلیلهای شما پیش برویم، امروز باید در شهرهای خودمان با داعش می جنگیدیم اما اینک مرزهای انقلاب اسلامی از جنوب لبنان تا مرزهای سوریه و عراق و … امتداد پیدا کرده است چرا که فرمانده راه را درست تشخیص داده است و اگر شما مرد میدانید برای دفاع از ایران حضور پیدا کنید و لااقل ذره ای بجنگید. لازم است همه بدانند تمامیه شهدای مدافع حرم، هیاتی بودند، و آنهایی هم که درحال دفاع هستند، حسینی و عاشورایی اند، و درقاموس عاشورا باید عباس باشی و عباس مطلقا، فقط به دهان ولی نگاه می کند و بس؛ امروز این شهدا محصول نگاه عاشورایی هستند، اینها اصحاب اخرالزمانی امام عشق هستند که نقطه وصل آنها در این انقلاب اصل ولایت مطلقه فقیه است.

مسئول هیات رایت العباس (ع) فومن به مدعیان غلط اندیش روزنامه قانون پیشنهاد داد: شما به جای تحلیل های غیر کارشناسی بهتراست نگاهی به کشورهای منطقه بیاندازید تا امنیت را بهتر درک کنید و بدانید فرزندان عاشورا ساده اندیش نیستند و اینهایی که رفتند و شهید شدند هم نیازی به دلسوزی طیف هایی که همین شهدا را تندرو و بی سواد خطاب می کردند ندارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: واقعا مطالبه ما جوانان هیاتی از دستگاه قضایی این است که نباید در مقابل این موهومات که سراسر توهین به ارزشها و آرمانهاست و واقعا مبنای واقع گرایانه و منطقی ندارد سکوت نماید چرا که این توهین ها در میان معرکه جنگ بوی خیانت میدهد و دستگاه قضا نباید از این موضوع ساده بگذرد.

  1. فومنی ساکن مرکز گفت:

    به دوستان عزیز پیشنهاد میکنم نسخه رسمی مستند بسیار جالب و مفید ((پرزیدنت، آکتور سینما)) را از سایت سینما مارکت دانلود کنند و ببینند. در این مستند به شیوه ای بسیار محققانه روند توطئه آمریکا در فروپاشی شوروی روایت میشود. اوباما سال 2013 گفته بود باید همون روند را در مورد ایران پیش بگیریم. تمام حوادث این چند سال یک کپی از اتفاقات آن سالهای شوروی است. اقدامات و اظهارات ساختارشکنانه این چند سال هم در همان پازل است. لطفا دقیقا این مستند رو ببینید.