کد خبر: 66790تاریخ انتشار : 17:46:57 - شنبه 12 آگوست 2017

کدام قانون خیانت به مدافعان امنیت کشور را توجیه می کند؟/مقامات دادستانی با روزنامه قانون برخورد کنند

متاسفانه برخی از جمله مزودران قلم به دستی که همواره نمی توانند وفاق مردم را در حمایت از آرمان های امام و شهدا ببینند عامل شهادت شهید حججی را پرتاب موشک های سپاه به مقر سران داعش می دانند اما باید پرسید که کدام قانون خیانت به آرمان های مدافعان امنیت کشور را توجیه می کند؟

به گزارش بهجت نیوز؛ مدافعان حرم که اینک در بین ملت بزرگ ایران به جهت ایثار و جانفشانی های خود در راه تامین امنیت کشور بسیار محبوبند و همگان از اهمیت فداکاری های ایشان در مقابله با افراطی های سلفی و داعشی آگاه هستند.

درست حدودا دو ماه قبل بود که کوردلان داعشی با عملیات تروریستی در حرم امام راحل و همینطور پارلمان جمهوری اسلامی قلوب و احساسات آحاد ملت را ناجوانمردانه جریحه دار کردند ولی پس از آن با حضور و مدیریت سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران آخرین مقاومت داعشی های افراطی در مرزهای مشترک عراق و سوریه درهم شکسته شد و ضربه بزرگ بر پیکر تروریسم و حامیان بین المللی و منطقه ای آنها وارد آمد.

حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حرکتی دیگر در شطرنج راهبردی منطقه به حساب آمد که مقر سران تروریسم در سوریه را مورد هدف قرار داد و غرور تاریخی ایرانیان پس از مدت ها توسط نهادی که همواره در همه بحران ها برای یاری کشور ماموریت دارد در سرتاسر دنیا به اهتزاز درآمد و مایه مسرت همه مردم ایران با هر گرایش سیاسی گشت.

در روزهای گذشته متاسفانه یکی دیگر از فرزندان این آب و خاک برای تامین امنیت کشور توسط تروریسم داعشی به درجه رفیع شهادت نائل گشت. شهیدی که برای مقابله با یزدیان زمان و دفاع از ایرانیان کودکی چند ماهه از خود به یادگار گذاشت.

بلافاصله پس از شهادت مظلومانه شهید محسن حججی موجی از اعلام همدردی با این شهید والامقام از سوی بسیاری از شخصیت های سیاسی، نظامی، فرهنگی، ورزشی و … در فضای رسانه ای ایجاد گشت تا برای همگان مسجل شود که ایرانی در دفاع از آرمان هایش سر می دهد اما سر خم نمی کند.

متاسفانه برخی از جمله مزودران قلم به دستی که همواره با قلبی سرشار از مرض نمی توانند وفاق مردم را در حمایت از آرمان های امام و شهدا ببینند در روزنامه قانون با تحلیلی جانبدارانه به سیاست های راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمله می کنند و عامل شهادت شهید حججی را پرتاب موشک های سپاه به مقر سران داعش می دانند اما باید پرسید که کدام قانون خیانت به آرمان های مدافعان امنیت کشور را توجیه می کند.

در هر صورت برخی عامدا در حال ترسیم و ارائه تحلیل وادادگی هستند تا با عقب نشینی جمهوری اسلامی ایران ابزار تحمیل استکبار را برای ملت به ارمغان بیاورند. لذا بر مسئولین قوه قضائیه و مقامات دادستانی واجب است با قدرت با این عملیات خائنانه روزنامه قانون به جرم توهین به آرمان امام(ره) و شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم و همینطور خیانت عامدانه به منافع کشور در القای سیاست وادادگی در فضای رسانه ای برخورد کنند.

 1. شهروند فومن گفت:

  وای بر مسئولین با چی دل و جسارتی ارزش های دینی و اسلامی را زیر سوال می برند اینها نشان از چیست ؟ نکنه مسئولین اجرایی و سیاسی حامی اونها ست که بی ادبی مینمایند.

 2. م. ب. زارع گفت:

  داعشی های وطنی مصداق بارز اینگونه اظهارات تحت عنوان تحلیل وارونه حقایق است. لعنت در زیارت عاشورا در خصوص قاتلین امام حسین علیه السلام دلالت بر این جانبداری هاست. شایعت و بایعت و تابعت علی قتله….

 3. فومنی دور از دیار گفت:

  فویل للمصلین …

  وای بر مسلمانان و نمازگزارانی که سهوی و عمدی ارزشهای دین و اسلام و انقلاب رو زیر سوال میبرن
  وای بر آنها