کد خبر: 66756تاریخ انتشار : 16:15:52 - پنجشنبه 10 آگوست 2017

سنگ صبورانی که سنگ صبور ندارند

حجت الاسلام افتخاری نماینده فومن و شفت ظهر امروز در همایش تجلیل از خبرنگاران فومنی در فرمانداری فومن گفت: خبرنگاران سنگ صبورانی هستند که خود سنگ صبور ندارند.

به گزارش بهجت نیوز؛ نوزدهم مرداد ماه یکهزار و سیصد و نود و شش رسید و البته با تاخیری دو روزه همایشی در تجلیل از مقام خبرنگاران فومنی به همت کانون خبرنگاران شهرستان فومن با حضور نماینده فومن و شفت و فرماندار شهرستان در سالن اجلاس ساختمان فرمانداری فومن برگزار گردید.

سوالی که برای همگان در این جلسه پیش آمد و با انتقاد برخی از اصحاب رسانه رو به رو شد این بود که آیا امروز روز تجلیل از خبرنگاران بود یا اینکه روز بررسی مشکلات عیان شرکت نئوپان فومنات و یا گزارش عملکرد اداره برق شهرستان؟! و اما این سوال هم با جوابی از سوی نماینده محبوب فومن و شفت رو به رو گردید و حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری در جواب به این سوال گفت: خبرنگاران رابط اصلی بین مسئولین و مردم هستند و در این جمع مسائلی مطرح شده است که سخن از معضلات مردم شهرستان می باشد.

وی در ادامه گفت: اگر کاستی هایی در شهرستان وجود دارد بنده قطعا رجوع خواهم نمود و به عنوان نماینده ی شما در مجلس شورای اسلامی به سمت پیشرفت شهرستان و کشور قدم خواهم برداشت.

مهدی افتخاری خطاب به جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران باید همچون خدا محرم اسرار بندگان باشند. ما منکر نقد نیستیم و به تشویق ها دل خوش نکرده ایم و از نقدها هم ترسی نداریم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ادامه داد: مردم مالک نظام هستند و باید با نگاه مان به سمت توسعه حرکت کنیم.

نماینده مردم فومنات با استناد به قانون اساسی وظیفه ی خود در مجلس شورای اسلامی را بازگو کرد و تاکید کرد: ما حق اظهار نظر در تمام مسائل داخلی و خارجی را داریم ما خدمتگذاران مردم برای پیشرفت کشور هستیم.

وی افزود: در روز خبرنگار زخم های خبرنگاران هم زخم باز می کنند. خبرنگاران سنگ صبور مردم هستند اما خود سنگ صبوری ندارند. مطبوعات باید از کارهای تفننی خارج بشوند و کار جدی خود را در پیش بگیرند.

حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری بیان کرد: با این وضعیتی که خبرنگاران در ایران دارند اگر عشق آنها به کارشان نبود ادامه فعالیت شان مشقت آور بود.

افتخاری در ظل فرمایشات پیامبر اکرم افزود: اگر از باطن های دیگران آگاه بودید اجساد مردگان را هرگز به خاک نمی سپردید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مساله ی پل ورودی فومن نه سیاسی است و نه شخصی. عده ای باطن بنده را تفسیر نکنند. من برای آینده ی فومن تلاشم را خواهم کرد. اگر مردم نباشند ما هرگز اینجا نبودیم و احترام به مردم از بزرگ ترین نعمات است پس پیش به سوی پیشرفت.

/محمد حامد نیکبخت

  1. سید گفت:

    عالی بود از اقای افتخاری نماینده محترم هم تشکر میکنم که چنین برای خبرنگاران ارزش قائل هستند و ان ها را محرم اسرار مردم میدانند.

  2. دوست گفت:

    آیا صفت محرم دادن تشکر کردن دارد؟ خب این که عیان است و دوستان به آن آگاه! آن چیزی که معلوم نیست این است که آقای نماینده برای محارم خدا برنامه ای دارند تا پیشرفتی برای شان چه در کار و چه در زندگی حاصل شود؟