کد خبر: 66745تاریخ انتشار : 1:35:06 - پنجشنبه 10 آگوست 2017

مدرس حوزه علمیه؛

افتحار ما باید عکس گرفتن با سردار سلیمانی ها باشد/نمایندگان ما همچون شهید مدرس شوند+تصاویر

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی شب گذشته در یادواره شهدا بزرگی راد و محسنی پور که در مسجد جامع شهرستان فومن برگزار شد گفت: افتحار ما باید عکس گرفتن با سردار سلیمانی ها باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی شب گذشته در یادواره شهدا بزرگی راد و محسنی پور که در مسجد جامع شهرستان فومن برگزار شد در خصوص ثواب صلوات از بیان حضرت آیت الله محمدتقی بهجت فومنی رضوان الله تعالی علیه گفت: گشتیم و گشتیم، ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

وی با اظهار به اینکه حضرت علی علیه السلام امیربیان بود و لب به سخن می گشود و تمام ساکنان زمین را از سخنانش بهره مند می ساخت خاطر نشان کرد: امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه اسلام مامور به سکوت بوده است.

ابراهیمی اولین شهیده ی راه ولایت را حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خواند و قیام فاطمی سلام الله علیها و حسینی علیه السلام را قیام بیان و شمشیر دانست و اشاره کرد: ما هم در تاریخ قیامی داشتیم و آن را قیام خمینی رحمه الله علیه می نامیم.

وی تاکید کرد: شهدا بر سر سفره خدا نشسته اند و نیازی به ما ندارند، ما با یادواره ی شهدا گرفتن نیاز خود را از آنان طلب می کنیم و از سفره های شان ارتزاق می نمائیم.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به زرنگ بودن دشمنان انقلاب اسلامی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی گفت: دشمن در حال سرمایه گذاری است. ما باید بدون بی احترامی به کسی تاریخ انقلاب را برای جوانان مان باز نگری کنیم تا بفهمند که چه فتنه هایی از طریق دشمنان بر این انقلاب حاصل گشته است.

ابراهیمی با اظهار به اینکه یک عده آمده اند و برای سران فتنه اشک ها می ریزند و برای آنانی که هشت ماه تمام، کشور را در آشوب قرار داده اند دل می سوزانند بیان کرد: دشمن در حال حاضر با وجود اینکه روزی بر سر مراجعی همچون منتظری و شریعتمداری سرمایه گذاری کرد، بیکار ننشسته است.

وی در ادامه گفت: روزی امام راحل رحمه الله علیه شریعتمداری را در حصر خانگی قرار داده بودند اما عده ای را می بینیم که در فتنه هشتاد و هشت خیانت ها کرده اند و چه بسا آزادانه در جمهوری اسلامی می چرخند و وراجی ها می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی با اشاره به صحبت های اخیر حضرت آقا که فرمودند یعنی چه یک عده ای می گویند بیائیم جهانی بشویم؟ خیر ما حرف ها برای گفتن داریم! خاطر نشان کرد: هدف از انقلاب اسلامی این بوده است که دنیا عوض شود و مقدمه ای برای ظهور امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف فراهم گردد.

ابراهیمی با اظهار به اینکه بیرق ما انقلاب اسلامی است تصریح کرد: محوریت درس شهدا ولایت فقیه بوده و هست. عده ای مملکت را تقسیم نکنند! نباید دو دسته بازی شکل بگیرد! نباید حکومت، حکومت بیست و چهار میلیونی شود. این حکومت انقلابی است.

وی حرکت چندی پیش نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بی احترامی به شهدا دانست و خاطر نشان کرد: مسئولان و نمایندگان مجلس، ملت را عزیز و محترم بدارند و خود را طلبکار از تمام مستکبران عالم بدانند. نباید نقش بدهکار را به خود بگیریم، آیا مقام شهدا و پیام شهدا عکس گرفتن با کسانی است که ملت مسلمان را تحریم نموده اند؟! افتحار ما باید عکس گرفتن با سردار سلیمانی ها باشد. بیائید عکس حاج قاسم سلیمانی را در مجلس آویزان کنید.

ابراهیمی حرکت 128 نماینده مجلس را نمک نشناسی به نظام و سپاه دانست و تصریح کرد: روزی سپاهیان جان خود را در دست گرفتند و به کمک نمایندگان مجلس آمدند اما امروز چطور ممکن است تقدیرنامه بر عملکرد سپاه از پرتاب 6 موشک مورد امضای 128 نماینده مجلس قرار نگیرد. نمایندگان ما همچون شهید مدرس شوند که به مستشاران انگلیسی گفت شما چه کاره اید که ما را به رسمیت بشناسید.

/محمد حامد نیکبخت