کد خبر: 66650تاریخ انتشار : 2:07:57 - دوشنبه 7 آگوست 2017

شب گذشته در سالن ورزشی صالحین اعلام شد؛

تعامل مجموعه انصارالحسین(ع) با انجمن موی تای فومن

شب گذشته در سالن ورزشی صالحین با حضور مسئول شورای راهبردی مجموعه فرهنگی، تربیتی انصارالحسین(ع) تعامل میان این مجموعه ارزشی با انجمن موی تای فومن اعلام شد. 

به گزارش بهجت نیوز؛ شب گذشته در سالن ورزشی صالحین با حضور مسئول شورای راهبردی مجموعه فرهنگی، تربیتی انصارالحسین(ع) تعامل میان این مجموعه ارزشی با انجمن موی تای فومن اعلام شد.

رضازاده مسئول شورای راهبردی مجموعه فرهنگی، تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: مجموعه انصارالحسین (ع) در شب شهادت امام حسن عسگری(ع) در سال ۸۸ رسما تاسیس شد و در طی چندین سال گذشته علاوه بر اقامه جلسات روضه و موالید در مناسبت های مختلف مذهبی، برگزاری جلسات هفتگی دعای پرفیض توسل، برگزاری مراسم سالانه نکوداشت آیت الله اریب فومنی(ره)، فعالیت در عرصه رسانه و فضای مجازی، تاسیس کانون فرهنگی شهید آوینی و استفاده از طلاب در امور تربیبتی مجموعه، تاسیس پایگاه بسیج آیت الله اریب فومنی(ره) و چاپ کتاب زندگی نامه ایشان، برگزاری اردوهای داخل استان و خارج از استان خصوصا اردوی زیارتی شهر قم که هر ساله برگزار می گردد در عرصه ورزش نیز تمایل به حضور جدی دارد.

مسئول شورای راهبردی انصار الحسین(ع) استاد حسین منزوی مسئول انجمن موی تای فومن را شخصیتی دلسوز و خدوم خطاب کرد و گفت: ما در شورای راهبردی مجموعه انصارالحسین(ع) مصوب کردیم با توجه به حضور استاد حسین منزوی در انجمن موی تای رشته حرفه ای رزمی مجموعه موی تای انتخاب شود چرا که رهبری معظم انقلاب اسلامی در امر تربیت علاوه بر تحصیل و تهذیب به تاثیر ورزش اعتقاد راسخی دارند.

استاد حسین منزوی مسئول انجمن موی تای فومن نیز ضمن خوش آمدگوئی به حضور فعالان مجموعه انصارالحسین(ع) در سالن ورزشی صالحین تاکید کرد: بسیار خرسندم که امشب با مسرت اعلام می کنیم که قرار است همکاری صمیمانه و نزدیک با مجموعه انصارالحسین(ع) داشته باشیم و نوجوانان مستعد و علاقمند این مجموعه را با هنر رزمی موی تای آشنا کنیم.

مسئول انجمن موی تای خاطر نشان کرد: انجمن موی تای فومن آماده همکاری با همه مجموعه های فرهنگی با شرایطی ویژه می باشد تا بدینوسیله بتوانیم همه با هم در پیشرفت این ورزش رزمی نقش مفیدی ایفا کنیم.