کد خبر: 66219تاریخ انتشار : 21:22:18 - شنبه 29 جولای 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن:

امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور در پنجمین همایش مجمع خیرین بسیج سازندگی سپاه فومن که شب گذشته در هتل واران برگزار شد گفت: امنیت کنونی کشور ما را مدیون شهدا علی الخصوص شهدای مدافع حرم هستیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور در پنجمین همایش مجمع خیرین بسیج سازندگی سپاه فومن که شب گذشته در هتل واران برگزار شد این مجمع را مجمعی نمونه اعلام کرد و از رسانه ها درخواست نمود فعالیت های مجمع خیرین بسیج ناحیه فومن را بیشتر معرفی نمایند.

وی همزمانی برگزاری این مجمع با دهه کرامت را به فال نیک گرفته و از برکات  آن گفت و افزود: دهه کرامت دهه بزرگواری است و انسان می تواند در این دهه دنیا را نزد خود کوچک کند و شادی های خود را با هم نوع خود تقسیم کند.

وی تاکید کرد: ما می توانیم با هدلی دل ها را به نزدیکتر کنیم و با کمک های که این مجمع جمع آوری و هدایت می کند شادی بیشتری را در قشر آسیب پذیر جامعه فومن ظهور کند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن افزود: ما می توانیم اصل تعاون و همکاری ملاک دینداری ارزیابی کنیم و می توانیم با قبول این اصل و با همکاری یکدیگر به قشر آسیب پذیر کمک کنیم.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی ناحیه فومن تعهد ساخت ۸۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد را دارد که توانست است ۶۵ واحد آن را با اعتبار هر واحد ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تحویل دههد و ان شاءالله ۱۲ واحد آن در دهه کرامت به بهره برداری می رسد.

سرهنگ میرزاپور از کمک بسیجیان در ساخت این مسکن ها گفت و افزود: بسیجیان ما با دوش گرفتن سنگ و سیمان تا پای کار توانستند ۱۷ واحد مسکن محرومین خارج از این تعهد را به نیازمندان واقعی با کمک مجمع خیرین بسیج تحویل دهند.

سرهنگ پاسدارميرزاپور اقتدار سپاه را برای همه روشن دانست و بیان داشت: اگر دنیا را داشته باشیم، میلیاردر باشیم، امنیت نداشته باشیم، هیچ ارزشی ندارد.

وی تاکید کرد: امنیت کنونی کشور ما را مدیون شهدا علی الخصوص شهدای مدافع حرم هستیم.

در پایان مراسم از هفت نفر از اعضای مجمع خیرین بسیج با اهداء لوح تقدیر و یک جلد کلام الله مجید قدردانی به عمل آمد.

image