کد خبر: 66211تاریخ انتشار : 15:55:02 - شنبه 29 جولای 2017

فرماندار فومن؛

چرا مردم تاوان رانت بازی برخی افراد را بدهند؟

دکتر اسمعیل پور فرماندار فومن در جلسه شورای اداری که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری فومن برگزار شد گفت: چرا مردم تاوان رانت بازی برخی افراد را بدهند؟

به گزارش بهجت نیوز؛ دکتر اسمعیل پور فرماندار فومن در جلسه شورای اداری که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری فومن برگزار شد با اشاره به گزارش های نادرست روسای ادارات  به ادارات کل گفت:  آمار درست از اقدامات صورت گرفته دستگاه های اجرایی شهرستان به استان اعلام گردد.

وی در ادامه بیان داشت: به دلیل اعلام گزارشات دروغ، گزارشات و آمارهای استانی نشان دهنده پیشرو بودن شهرستان در شاخص های بهره مندی است اما واقعیت اینگونه نیست و به همین دلیل هرساله بودجه ها و اعتبارات تخصص یافته به فومن در حال کاهش است.

اسماعیل پور خطاب به روسای ادارات تصریح کرد: گزارشات بالا و دروغ برای بالابردن عملکرد خودتان سبب می شود اعتبار کمی به شهرستان تخصیص یابد.

وی ادامه داد : بالاترین تحقق بودجه فومن در شهرک های صنعتی است در صورتی که تنها چند واحد فعال وجود دارد این یک نمونه از ارسال گزاراشات دروغ است.

فرماندار فومن با اشاره به راه اندازی دانشگاه گردشگری فومن گفت: عدم همکاری برخی ادارات موجب عدم راه اندازی دانشگاه گردشگری در شهرستات فومن تا کنون شده است.

اسماعیل پور با اعلام صدور دستور برای تکمیل پروژه ی مصلی تصریح کرد: همه باید جهت تکمیل مصلی همت نمائیم.

فرماندار فومن با بیان عدم همکاری و هماهنگی روسای ادارات در خصوص پیگیری مشکلات مردم یادآور شد: در برخی از ادارات گویا راهی جز تغییر باقی نمانده است همان طور که با تغییر در اداره ثبت اسناد شاهد ایجاد آرامش در این اداره شدیم.

اسماعیل پور در پایان خاطر نشان کرد:  هر چیزی که نماد و برند این شهرستان است مانند کلوچه و چای را به نابودی کشیده شده است و در بحث چای به خصوص بیشترین سخت گیری و آسیب به چایکاران وارد شده است چرا باید مردم تاوان رانت بازی برخی افراد را بدهند.

/صدیقه خوشگفتار

  1. صفا گفت:

    سوال هام را از کی بپرسم؛ چرا روسای ادارات دولت راستگویان! آمار دروغ میدهند؟ در تجمیع آماری که توسط دولتمردان اعلام میشود این دورغ ها چقدر تاثیر دارد؟ راستی چرا روسای دروغگو عزل یا معرفی نمی شوند؟ سوال خیلی مهم دروغ در این دولت بد است یا خوب؟!