کد خبر: 66207تاریخ انتشار : 12:06:20 - شنبه 29 جولای 2017

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید/پل ورودی فومن بزرگترین خیانت به این شهرستان بود

حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده فومن و شفت صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فومن گفت: به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده فومن و شفت صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فومن با بیان اینکه برخی از روسای ادارات مشکل روی مشکل مردم می گذارند، افزود: همه باید باهم برای توسعه این شهرستان تلاش کنیم.

وی با تاکید براینکه مسئولان شهرستان باید همانند یک تیم اجرایی متحد، خدمت گذاری به مردم را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت: هدف ما افزایش بهره دهی کیفی و کمی خدمات به موکلانمان است.

نماینده مردم فومن و شفت با اشاره به اینکه برخی روسا هیچگونه فعالیت مدیریتی ندارند و وظایفشان را به همکاران خود تفویص اختیار کرده اند، ادامه داد: روسایی که در خواب هستند باید از خواب بیدار شوند.

افتخاری با تصریح براینکه مسئولان نباید کار مردم را زمین بگذارند، خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت و درمان یکی از اداراتی است که باید پیگیر ضعف های خود باشد.

وی با یادآوری اینکه فومن از نظر مسایل سیاسی آسیب دیده است، اضافه کرد : دفتر مراجعات مردمی ما کمیته امداد شهرستان فومن شده است.

محمدمهدی افتخاری با تاکید براینکه مراجعه زیاد مردم به دفتر ما، به دلیل کم کاری برخی از ادارات است، گفت: برخی ها در حال کار تشکیلاتی برای چوب لای چرخ گذاشتن امورات هستند.

این مسئول با بیان اینکه قبل از مسئولیت نمایندگی، آگاهی زیادی از مشکلات نداشتم اما پس از پوشیدن ردای نمایندگی متوجه مشکلات بسیار زیاد فومن شدم، متذکرشد: روسای ادارات نباید فقط راه خانه تا اداره را طی کنند و باید در جمع مردم باشند و پیگیر امورات باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه اگر روند ادارات فومن به همین گونه ادامه پیدا کند دیگر در هیچ شورای اداری در شهرستان شرکت نخواهم کرد، تصریح کرد: فومن باید از ظرفیت های خود برای توسعه بیشتر استفاده کند.

محمدمهدی افتخاری با یادآوری اینکه ما اقدامات بسیار زیادی انجام داده ایم که عادت به بازگو کردن زیاد آن ها نداریم و خدمت گذاری به مردم را وظیفه خود می دانیم، خاطرنشان کرد: روسای ادارات باید ارباب رجوع را محترم بشمارند و برای آن ها خدمت رسانی کنند.

وی با تصریح براینکه در حوزه برق رسانی و آب رسانی اقدامات بسیار زیاد و مطلوبی را انجام داده ایم، گفت: با همه توان پیگیر کاستی های شهرستان هستیم.

وی با تاکید براینکه وزرات راه اشتباه اجرایی پل ورودی فومن را قبول کرده است، افزود: اجرای پل ورودی فومن بزرگترین خیانت به این شهرستان بود.

افتخاری با اشاره به اینکه کسانی که موجب شروع ساخت پروژه پل ورودی فومن شدند باید محاکمه شوند، اضافه کرد: برخی ها به دنبال تلف کردن وقت اجرایی برای پل ورودی فومن هستند تا کارها نا تمام بمانند.

وی با بیان اینکه تکمیل پل ورودی فومن ۲۵ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: مجری پل میخواهد بدون رمپ و لوپ پل را اجرا کند که ما جلودار آن شده ایم.

این مسئول با تصریح براینکه ۲۰ میلیارد تومان دیگر پیمانکار این پروژه از دولت طلبکار است، متذکرشد: جلوی اجرای پل ورودی فومن را بخاطر هدر نرفتن بیت المال گرفته ایم.

وی با یادآوری اینکه اگر در راه اصلاح پل ورودی شکستم بخوریم، خاطر جمع هستیم که تلاشمان را برای توسعه فومن انجام داده ایم، خاطرنشان کرد: با تلاش ما وزارت راه و شرکت توسعه زیرساخت راه های شمال کشور، به اصلاح طرح پل ورودی فومن رضایت داده است.

این مسئول با تاکید براینکه تخصص بنده در حوزه عمران نیست اما در این حوزه از مشاوران زبده مشاوره می گیرم، ادامه داد: برای پروژه های عمرانی با بهترین تحصیل کرده های عمرانی جلسه برگزار می کنیم.

محمدمهدی افتخاری یادآور شد: هدف ما افزایش عملکرد کیفی برای آینده بهتر فومن و شفت است.

نماینده مردم فومن و شفت با تصریح براینکه دید ما باید به خدمت رسانی و کارها مثبت باشد، افزود: برخی از روسا باید از خواب عقد سیاسی با دیگران خارج شوند و به فکر خدمت به مردم باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه همه می گفتند که در ابتدای راه همه روسای ادارات را باید عوض کنید ، افزود: ما به دنبال تعامل با همه بودیم و دنبال حذف کردن هیچ خدمتگزاری نیستیم.

افتخاری با تاکید براینکه از برخی مدیران کل گله مندیم، خاطرنشان کرد: به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

/عرفان منصوریان

 1. صفا گفت:

  سلام آقای افتخاری. بجای غر زدن به سر مسئولین شهرستان به وظیفه نظارت خود در استان و کشور هم درست توجه کنید این نقایص دولتی است که وقت و سرمایه کشور را چهار معطل دشمن شماره یک مردم ایران عزیز یعنی شیطان بزرگ آمریکا کرد و تذکرات منتقدان و منویات رهبری را مورد توجه قرار نداد . و تا چنین تفکری در راس امور اجرائی کشور حاکم است مشکلات مردم دیگر الویت نیست .آقای افتخاری شما به پدر شهید تان قسم میدهم ببینید مسئولین و بیشتر وزراء در کجا زندگی می کنند و آیا شایسته جمهوری اسلامی ایران است که اکثر مدیران از روحیه اشرافی گری برخوردار باشند؟ شما و سایر همکارانتان در مجلس حداقل راه ورود چنین وزیران و مسئولینی را در رای اعتماد کابینه بعدی ببندید آنوقت خواهید دید که چه کسانی و با چه تفکری میتوانند در استان ها و شهرستان ها گره از کار مردم با کمک شما و سایر همکارانتان در مجلس بگشایند.

 2. شهروند فومن گفت:

  متاسفم برای مردم شریف و نجیب فومن و شفت .که اشتباهات دوره های 6 و 8 مجلس را تکرار کردند و فومن و شفت با نظارت و عدم مدیریت ضعیف نماینده فعلی 4 سال به عقب برگشت؟

  • رضا گفت:

   آقای سایت بهجت نیوز همه ی کامنت ها را بگذارگزینشی عمل نکن منافع شهرت را فدای منافع شخصی نکن فومنی ها آگاهانه هم چیز را رصد می کنند از آمدن حاج مهدی تاکنون تا توانستی علیهش مطلب گذاشتی نماینده ی قبلی 16سال چه گلی به سر فومن زد جز ایجاد تبعیض و شکاف چه کرد برای شهروند غیر فومنی فوق می نویسم برای خودش متاسفم که مثل کبک سرش را تو برف کرده
   نه داداس ما فومنی ها به سلامت حاج مهدی اعتقاد راسخ داریم و او را نماینده ای جوان و تلاشگر می دانیم