کد خبر: 66101تاریخ انتشار : 2:48:21 - چهار شنبه 26 جولای 2017

فرمانده سپاه فومن؛

عده ای با بی عفافی جواب شهدا را می دهند

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه فومن عصر دیروز در جشن ولادت حضرت معصومه(س) که در پارک این شهر برگزار شد تصریح کرد: عده ای با بی عفافی جواب شهدا را می دهند.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه فومن عصر دیروز در جشن ولادت حضرت معصومه(س) که در پارک این شهر برگزار شد تصریح کرد: امروز باید جلوداران این جشن مسئولین شهرستان باشند.
فرمانده سپاه ناحیه فومن جشن ولادت حضرت معصومه را متعلق به تمامی آحاد ملت دانست و گفت: این جشن متعلق به قشر خاصی نمی باشد، ما به تمامی ادارات دعوتنامه ارسال کرده بودیم اگر همه حضور داشتند خیلی زیباتر می شد و البته با حضور پیدا نکردنشان چیزی هم کم نشد ولی خودشان ضرر کردند.

سرهنگ میرزاپور در ادامه بیان داشت: در زمان انقلاب  ما شعار به شما گل می‌دهیم شما به ما گلوله را سر می‌دادیم امروزه خیلی ها از سر غفلت جواب گلهای ما را با گلوله می دهند، شهدای عزیز ما گل هایی هستند که برای امنیت شما به شهادت رسیدند عده ای با بی حجابی و بی عفافی جواب شهدا را با گلوله می دهند.

وی با اشاره به بی حجابی موجود در جامعه اذعان داشت: توپ زدن در زمین دشمن هنر نیست هنر شهدای عزیز ما هستند که دفاع می‌کنند از حرم حضرت زینب (ص) و حرم حضرت رقیه (س) و ما نباید با غفلت و سهل‌انگاری سبک زندگی ای که مورد تائید شهدا نیست را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: اگر شهید طاهرنیا فرزند چند ساله خود را برای ما گذاشت و شهدای دیگر فرزندان خردسال خود را برای ما گذاشتند و رفتند امروز حقشان بی حجابی، بی حرمتی و بدحجابی نیست.

سرهنگ میرزاپور ماسوله را محلی برای بی عفتی برشمرد و گفت: این حقه شهدای ما نیست ما در برابر داعش و تکفیر می‌جنگیم برای امنیت شما و این حق شهدا و رزمنده ها نیست.

فرمانده سپاه فومن بدتر از فضای مجازی را فضای حقیقی دانست و تصریح کرد: مسئولین باید فکری برای بی حجابی کنند.

وی تاکید کرد: در جبهه های سخت دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند کنند ولی در جبهه نرم است که ما به خودمان ضربه می زنیم.

فرمانده سپاه فومن از مردم خواست به وصیت نامه شهدا و آرمان های خانواده شهدا توجه کنند و خاطرنشان کرد: شهدا جانشان را برای ما فدا کردند و این حق شهدا گمنام ماسوله نیست که در غربت قرار بگیرند.

سرهنگ میرزاپور در پایان خواهران و مادران را به سبک زندگی حضرت معصومه (س) دعوت کرد.

/صدیقه خوشگفتار

  1. ناشناس گفت:

    احسنت