کد خبر: 66079تاریخ انتشار : 9:14:36 - دوشنبه 24 جولای 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

عملیات ساخت مزار شهدای گمنام ماسوله آغاز می شود

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن شبح امروز در گفتگ با خبرنگار بهجت نیوز گفت: متاسفانه در دو سال گذشته عملا برای تکریم مزار شهدای گمنام ماسوله کاری انجام نشده بود که با دعوت از فرماندار فومن، شهردار ماسوله و پایگاه میراث فرهنگی آن شهرک نقشه ساخت مزار را تشریح کردیم و از ۳ مرداد عملیات ساخت مزار در شان شهدای گمنام ماسوله آغاز می شود.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن شبح امروز در گفتگ با خبرنگار بهجت نیوز گفت: با توجه به فرارسیدن دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) ۱۲ واحد مسکن مدد جویان با همت همکاران ما در سپاه ناحیه فومن به مددجویان و محرومان این شهرستان تحویل داده می شود.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به ساخت بارگاه زیارتی برای شهدای گمنام ماسوله اظهار کرد: متاسفانه در دو سال گذشته عملا برای تکریم مزار شهدای گمنام ماسوله کاری انجام نشده بود که با دعوت از فرماندار فومن، شهردار ماسوله و پایگاه میراث فرهنگی آن شهرک نقشه ساخت مزار را تشریح کردیم و از ۳ مرداد عملیات ساخت مزار در شان شهدای گمنام ماسوله آغاز می شود.

سرهنگ پاسدار میرزاپور در رابطه با اعزام بسیجیان به راهیان نور تصریح کرد: در روز ۷ مرداد ۴ اتوبوس از بسیجیان فومنی عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خواهند شد.

وی در پایان با اشاره به سالروز تدفین شهدای گمنام ماسوله خاطر نشان کرد: در روز ۲۵ مرداد امسال برای تکریم مقام شهدا مراسمی به مناسبت فرارسیدن سالروز تدفین شهدای گمنام در شهرک ماسوله برگزار می گردد.

/هانیه نجومی