کد خبر: 66070تاریخ انتشار : 16:37:07 - یکشنبه 23 جولای 2017

چند گام تا انتخاب شهردار بومی فومن

باتشکیل جلسات مستمر غیررسگی شورای دوره پنجم و انصراف یکی از گزینه های پیشنهادی عملا چند گام تا انتخاب شهردار بومی فومن بیشتر باقی نمانده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ منتخبان شورای اسلامی پنجم شهر فومن با برگزاری چند جلسه در خصوص بدیهی ترین موضوع که انتخاب شهردار بومی فومن بود رایزنی کردتد و توانستند به راهبردی در این زمینه دست یابند.

لذا هر کدام از اعضا یک نفر را برای تصدی سمت شهرداری فومن پیشنهاد داد  که نهایتا پنج گزینه نهایی برای انتخاب شهردار فومن اعلام شد. اما عصر امروز حاج سید نورالدین نعمتی با اعلام انصراف گزینه مدنظرش به اطلاع ارباب جراید رساند که دیگر گزنه ای را معرفی نمی کند لذا روند انتخاب شهردار برای پنج منتخب شورای پنجم شکلی جدید به خود گرفت.

لذا منتخبین باید توجه کنند شهرداری را برگزینند که برای همه عرصه های شهری با برنامه عملی و واقع بینانه گام بردارند چرا که به همان میزان برنامه های عمرانی و ساخت و ساز در شهر مهم است توجه به فرهنگ، ورزش و سلامت شهروندان فومنی از اهمیت قابل ملاحظه برخوردار است و یا استعدادهای بی نظیر کهن شهر فومن در زمینه توریسم و صنعت گردشگری باید مورد تاکید اعضای شورای شهر قرار بگیرد.

البته در انتخاب شهردار معیار هائی چون مدیر و مدبر بودن و دارای روحیه خدمت بودن به شهروندان بسیار ره گشا می باشد کمااینکه اگر فردی از عالی ترین زمینه های تخصصی و تجربی بهره مند باشد اما روحیه خدمت گذاری و مدیریت صادقانه را نداشته باشد قطعا نمی تواند در این شهر به عنوان شهرداری موفق در اذهان ماندگار باشد.

/هانیه نجومی

  1. رضا گفت:

    امیدوارم آقایایان کسی را انتخاب کنند که
    دزد و حرام خوار نباشد مطمئناهمه خوبیها را بهمراه خواهد آورد