کد خبر: 65995تاریخ انتشار : 16:07:45 - دوشنبه 17 جولای 2017

حسین فریدون در دادسرا حاضر و با آمبولانس خارج شد

حسین فریدون که امروز به دادسرای تهران برده شده بود پس از ساعتی با یک دستگاه آمبولانس اورژانس از آنجا خارج شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس، حسین فریدون امروز برای ادامه تحقیق درخصوص پرونده‌اش به دادسرای تهران آورده شد.

وی تنها ساعتی پس از این حضور به دلیل مشکلات جسمانی به وسیله یک دستگاه آمبولانس اورژانس از دادسرای تهران خارج شد.

روز گذشته محسنی اژه ای در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی به تحقیق از حسین فریدون اذعان کرده و عنوان کرد این فرد روز قبل به دلیل عدم تأمین قرار صادره به زندان معرفی شده است.

اما یکی از نکات مهم این است که مشخص شود برای حسین فریدون برادر رئیس جمهور چه میزان وثیقه در نظر گرفته شده است که این فرد نتوانسته آن را تودیع کند.

با بررسی های صورت گرفته درخصوص میزان وثیقه مشخص شد برخی منابع مطلع مدعی اند که اتهامات وارده به حسین فریدون که البته هنوز اثبات نشده است در مجموع بیش از 50 میلیارد تومان است.

از این رو عنوان می شود که با توجه به حجم اتهام قرار صادر شده از سوی شعبه رسیدگی کننده چیزی در حدود 50 تا 60 میلیارد تومان خواهد بود.

 

  1. واقعا جای بسی تاسف است افرادی که به برکت خون شهدا و انقلاب و امام راحل به نان ونوا و ابرو و مقام رسیدند اما چگونه با اعمال ننگین خبیثانه شان و ناسپاسی کامل و بدون توجه به اصل نظام و خون های ریخته شده و نادیده گرفتن گریه های مادران و همسران وبچه های نازنین شهیدان همه اینها را فراموش کرده و مبادرت به اختلاس و دزدی می کنند و اسفناکتر اینکه انهایی که در مصدر امور اجرایی هستند به دلایل انتساب نسبی و سببی انها را مورد حمایت قرار می دهندو از این طریق دل همه دلسوزان نظام را به درد می اورند .