کد خبر: 65979تاریخ انتشار : 8:03:51 - دوشنبه 17 جولای 2017

رئیس انجمن موی تای فومن خبر داد؛

هیئت رئیسه و کمیته فنی موی تای فومن انتخاب شدند

حسین منزوی رئیس انجمن موی تای فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز از انتخاب اعضای هیئت رئیسه و کمیته فنی انجمن موی تای فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسین منزوی رئیس انجمن موی تای فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: بنده رئیس انجمن موی تای فومن هستم که به مدت پنج سال است که این مسئولیت از طریق انجمن موی تای گیلان به بنده واگذار شده است و الحمدالله توانستیم در این مدت موی تای شهرستان فومن را به صورت چشمگیری بالا بکشیم و به گونه ای که امروز موی تای فومن در بین شهرستان های گیلان مقام دوم تیمی را دارا می باشد.

رئیس انجمن موی تای فومن با اشاره به برنامه ریزی بلند مدت برای پیشرفت موی تای اظهار کرد: ما با کمک قهرمانان و دوستان ورزشی و تحصیلکرده خود با ایجاد کمیته فنی و هیئت رئیسه مقتدر و با یک برنامه ریزی بلند مدت شاهد شکوفایی و رشد این ورزش جذاب و پر هیجان رزمی خواهیم بود.

وی در رابطه با طرح استعدادیابی تابستانی تصریح کرد: انجمن موی تای فومن قصد دارد با ایجاد کمیته های استعدادیابی ویژه طرح تابستانی برای نونهالان و نوجوانان در روستاهای مختلف با هدف پشتوانه سازی برای ورزش قهرمانی فعالیت ویژه ای را آغاز کند.

منزوی در ادامه بیان داشت: جناب آقای مهدی نصیری راد ریاست هیئت رئیسه انجمن را بر عهده دارند و آقایان حسین صالحی، جواد نجفی و علی اکبر قنبر زاده از دیگر اعضای هیئت رئیسه انجمن موی تای فومن می باشند.

وی افزود: اعضای کمیته فنی موی تای فومن که همگی سابقه قهرمانی استانی و کشوری موی تای و ورزش های رزمی را دارا هستند عبارت از: آقایان نیما رَضی زاده، مهیار سیفی زاده، مهیار حسنی، جواد سیفی زاده، مهدی مهماندوست و امیر محمد غلامی می باشند که آقای علی عباسی مسئول روابط عمومی و آقای بهرام افکانه نیز دبیر انجمن موی تای فومن هستند.

رئیس انجمن موی تای فومن در پایان خاطر نشان کرد: شایان ذکر است موی تای یا بوکس تایلندی ورزش بسیار جذاب و مهیجی است که به تازگی به عضویت مسابقات المپیک درآمده است و هر ساله دارای مسابقات آسیایی و لیگ جهانی بوده و جایگاه ایران هم در بین چند کشور اول جهان می باشد و همواره ملی پوشان کشورمان در مسابقات جهانی توانسته اند مدال های خوشرنگی را برای ایران اسلامی به ارمغان بیاورند.

  1. شهروند فومن گفت:

    با سلام آرزوی توفیقات روز افزون برای جوان خوش نام فومنی داریم مرحبا بر این همه همت و تلاشت.

  2. فرهنگی فومنی گفت:

    با سلام تبریک بمناسبت تولد جوان رشید و با معرفت کوچی چالی عزیز دلمون امیر خان فایقی را به خانواده محترم و خودش و دوستان عزیزیش تبریک عرض نموده و برای ایشان و همه جوانان خوش نام و جویای نام شهرستان فومن و حومه آرزوی صحت و سلامتی و دوام از درگاه خداوند متعال دارم . آمین