کد خبر: 65970تاریخ انتشار : 15:33:23 - یکشنبه 16 جولای 2017

یادداشت/حسین حسین زاده فومنی؛

با وجود شورای نگهبان نمی توانند آسیب جدی بر انقلاب وارد سازند

حسین حسین زاده فومنی در یادداشتی اهمیت جایگاه شورای نگهبان را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسین حسین زاده فومنی در یادداشتی اهمیت جایگاه شورای نگهبان را مورد بررسی قرار داده است. متن این یادداشت به شرح ذیل است.

بیست و ششم تیر ماه سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی است. حقیقتأ یکی از استوانه های استوار و قوی غیر متنفذ و ارکان پایدار و مهم و مقتدر نظام جمهوری اسلامی شورای محترم نگهبان است که همواره با چشمان تیز و عیون باریک بین و ذکاوت عمیق و هوشیاری دقیق توانسته از آرمان والای انقلاب و اهداف رفیع امام و اجرای منویات مقام معظم رهبری در حراست و صیانت از دست آوردهای بی بدیل و نفیس شهیدان نقش بارز و برجسته ای را ایفاء نماید و در راستای وظایف محوله و در مقاطع حساس و حیاتی علی الخصوص موسم انتخابات به بهترین شکل و به دور از هر گونه واهمه و ترس و تبلیغات سوء بدخواهان و کج اندیشان با قاطعیت کامل و قرص و محکم به تکلیف الهی و رسالت انقلابی خویش نقش آفرینی کند و بدینوسیله مایه ارتقای اقتدار مملکتمان گردد و دشمنان را مایوس و نامحرمان را مقهور نمایند و خصم زبون در ارزیابی خود دریافته تا زمانی که شورای نگهبان با نظارت متعالی استصوابی در حیطه ماموریتی به وظیفه اش عمل می نماید نمی توانند آسیب جدی بر پیکر تنومند و شجره طیبه انقلاب وارد سازند.

لذا بر همین اساس پی در پی به طور ناجوانمردانه این نهاد اصیل و عزیزرا مورد شدید ترین تهاجمات بی رحمانه اش قرار می دهد و مع الاسف تعدادی عناصر غیر خودی و وا داده و سست اندیش و همسو، به تبعیت از آن کوردلان جوسازی سنگینی علیه این مدافع مقاوم نظام به عمل می آورند که به لطف الهی تا کنون به هیچ یک از مقاصد شیطانی شان نائل نیامده اند.

علی هذا آنچه که مورد التفات بوده و با نگرش به هجمه بالای اهریمنان، مشخصأ اقدامات شورای نگهبان در پاسداری از دین اسلام و نظام ولایی و ارزشی مان صحیح و سلیم می باشد. در خاتمه از خداوند منان مسئلت می نمائیم این خادمان حقیقی را هر چه بیشتر در حسن انجام وظیفه موفق و موئد و منصور گرداند.