کد خبر: 65901تاریخ انتشار : 16:05:01 - شنبه 15 جولای 2017

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن؛

ننگی که برجام برای نظام گذاشت پاک شدنی نیست

حجت الاسلام والمسلمین میرشمس حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: ننگی که برجام برای نظام گذاشت پاک شدنی نیست.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین میرشمس حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز با ذکر این مقدمه که خداوند متعال برای تعالی انسان ها اموری را واجب و اموری را حرام گردانیده است خاطر نشان کرد: حجاب مخصوص به زنان نیست و مردان هم باید در رعایت آن کوشا باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن از تحمیل بی حجابی توسط رضاخان گفت و تاکید کرد: ضربه های سنگینی توسط رضاخان به خانواده های ایرانی وارد شد که این از تقلید کورکورانه او از بلاد کفر محسوب می شود.

حجت الاسلام حسینی افزود: ملت ایران با پیروزی انقلاب اسلامی، نسبت به برگرشتن احکام الهی به جامعه، به پشتوانه حضرت امام (ره) آمدند و از ارزش های انقلاب حمایت کردند که نتیجه اش ریخته شدن خون های پاک برای حفظ انقلاب بود.

وی یادآور شد: حضور جامعه در میان آن شدائد سخت که مبارزه با طاغوت بوده است با به نتیجه رسیدن همراه بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه فومن اظهار کرد: دشمنان انقلاب برای حذف جمهوری اسلامی تلاش ها کردند و پیوسته هم در حال تلاش اند.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: امروز مبارزه ما با دشمنان مبارزه با سلاح و تجهیزات نظامی نیست، بلکه آنها در جپهه جنگ نرم، فرهنگ دینی و ملی و ارزش های الهی ما را مورد حمله مستقیم قرار داده اند.

وی ادامه داد: جنگ نرم در زمینه اقتصاد، سیاست و فرهنگی بوده که نفوذ پیدا کرده و حجاب یکی از هدف های این جنگ می باشد.

حجت الاسلام حسینی در تعریف قرآن از حجاب گفت: ما بدحجاب و پوشش زننده نداریم. قرآن و همچنین روایات متعددی در مقابل باحجاب، بی حجابی را تاکید کرده اند.

وی گفت: کسی که معیار الهی را رعایت کند می شود باحجاب و کسی که رعایت نکند بی حجاب می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه فومن بیان داشت: هر چقدر زنان در امر حجاب کوتاهی کنند دشمنان در مطالبه این امور جدی تر خواهند شد که اثرات آن در برخی از خانواده ها کاملا مشهود است.

وی افزود: برجام ننگین امروز، به عنوان هلوکاست برجام تعریف می شود و جز برای خندیدن اشکال ندارد که بگوییم مشکلاتی نداریم و تحریم ها برداشته شده است و آن ننگی که برجام برای نظام جمهوری اسلامی گذاشت، پاک شدنی نیست.

حجت الاسلام حسینی گفت: سند ۲۰۳۰ ارکان فرهنگی جامعه ما را مورد حمله قرار داد که سرانجامش بردن مختلط دختر و پسر پیش دبستانی در استخر تهران می شود.

وی ادامه داد: امروز وزارت ارشاد که بار فرهنگی بر دوش دارد در حال چه کاری است؟! آیا وظیفه اش نظارت بر فیلم هایی که مستقیما بی حجابی را تبلیغ می کنند نیست؟! باید خروجی فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

حسینی گفت: با این کارهای دوستان آب در آسیاب دوستان ریخته می شود! یکی از کارهای شورای شهر تبلیغات دینی است، با وجود توریستی بودن فومن آیا صحنه ای از فرهنگ دینی در شهر مشهود است؟!

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: آحاد جامعه و مسئولین وظیفه ی سنگینی دارند که قطعا همین شهدا در قیامت یقه ما را خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: چرا عده ای دشمن را امیدوار می کنند؟ آیا نگاه مان به این قضیه باید خوشبینانه باشد که از عدم آگاهی آن عده است؟

حسینی گفت: کسی که دغدغه دین دارد منتظر نمی ماند تا دعوت به کار بدهند و می آید شروع به کار می کند. آیا شرکت در واجب تشکر دارد؟

وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز دشمنان اسلام عزیز از هر حربه ای استفاده می کنند. تا نهایت ده سال دیگر یا بیست سال دیگر  فرهنگ ما را از بین ببرند. به دلیل عدم آگاهی از استفاده درست از فضای مجازی خانواده ها آسیب می بینند. امروز دسترسی به کانال های فاسد هیچ سختی ای ندارد. دستگاه هایی که وظیفه برخورد دارند، برخورد بکنند! اگر واقعا مسئولینی که می توانند جلوگیری کنند تا فساد ریشه کن شود و دغدغه نداشته باشند دارند خیانت کنند.