کد خبر: 65881تاریخ انتشار : 0:06:06 - جمعه 14 جولای 2017

با گرامیداشت استاد کیومرث صابری فومنی؛

نخستین همایش ملی نگاهی به طنز معاصر در فومن برگزار شد

نخستین همایش ملی نگاهی به طنز معاصر عصر دیروز با گرامیداشت یاد و خاطر استاد کیومرث صابری فومنی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ نخستین همایش ملی نگاهی به طنز معاصر با گرامیداشت یاد و خاطر استاد کیومرث صابری فومنی (گل آقا) با حضور رضا رفیع شاعر و طنز پرداز کشوری و مجری برنامه قندپهلو، احمد عربانی کاریکاتوریست و انیمیشن ساز کشوری، دکتر محمود اکرامی شاعر و نویسنده برتر کشوری، اکبر اکسیر و فرامرز ریحان صفت از شاعران طنز پرداز گیلانی عصر امروز در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار شد.

فرماندار فومن در این همایش گل آقا را آخرین صاحب سبک و اندیشه در طنز دانست و گفت: شهرستان فومن شهر ولایت مداریست که آیت الله بهجت و آیت الله اریب، بزرگان فرهنگ و هنر کیومرث صابری و شیون فومنی را در خود پرورش داده است.

وی با اشاره به تعالی فعالیت های فرهنگی در کشور بیان داشت: برای توسعه و تعالی فرهنگی نیازمند به برقراری ارتباط فرهنگی با استان های دیگر جهت تبادل فرهنگ، هنر و اندیشه می باشیم.

وی با اشاره چنین محفلی جهت ابراز اندیشه های جوانان در شهرستان فومن تصریح کرد:برنامه های فرهنگی زیادی برای جوانان شهرستان نیاز به اجرا می باشد که در تلاش هستیم در آینده این برنامه ها را در برنامه های اجرائی خودمان لحاظ کنیم.

/صدیقه خوشگفتار