کد خبر: 65820تاریخ انتشار : 11:29:38 - چهار شنبه 12 جولای 2017

مسئول روابط عمومی شهرداری فومن؛

شهرداری فومن توانسته درکارهای عمرانی حرفی برای گفتن داشته باشد

الیاس قربانی پور مسئول روابط عمومی شهرداری فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: رکود اقتصادی که درجامعه حاکم شده لطمه بزرگی به شهرداری ها وارد کرده است، اما با همه این مشکلات شهرداری فومن توانسته درکارهای عمرانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ الیاس قربانی پور مسئول روابط عمومی شهرداری فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: شهرداری یکی از نهادهای مهم شهری است که روزانه مردم بیش از همه، مستقیم با این نهاد خدمات رسان در ارتباط هستند و می توان گفت شهرداری پیگیر رفع مشکلات و خواسته های شهری و شهروندان می باشد اما بحث کمبود اعتبارات مالی از جمله مهمترین مشکل شهرداریها بوده که شهرداری فومن نیز مانند شهرهای دیگر کشور با آن دست و پنجه نرم می کند، اگرمشارکت و همدلی شهروندان نباشد شهرداری به تنهایی نمی تواند از پس رفع این مشکلات برآید.

الیاس قربانی پور تصریح کرد: رکود اقتصادی که درجامعه حاکم شده لطمه بزرگی به شهرداری ها وارد کرده است، اما با همه این مشکلات شهرداری فومن توانسته درکارهای عمرانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی با اشاره به عملکرد شهرداری فومن اظهار داشت: با مشکلات عظیم شهری عملکرد رو به رشدی توسط مجموعه شهرداری رقم خورد که مهمترین آن ، ساماندهی ، هدایت و دفع آبهای سطحی شهر ، احداث پارک کودک یک و دو ، احداث پارک ورزشی شهید غلامرضا ادبی مهذب ، احداث بلوار علامه طباطبایی و سردار فرجود ، احداث بزرگترین جایگاه سی ان جی غرب گیلان و… می توان نام برد.

مسئول روابط عمومی شهرداری فومن تاکیدکرد: درسال 94 شهرداری بیشاز20میلیاردریال عوارض شهری از شهروندان مطالبه داشت که متاسفانه به دلیل عدم مشارکت و حمایت شهروندان این میزان وصولی صورت نپذیرفت.

قربانی پور ادامه داد : حداقل انتظار ما از شهروندان این است که در پرداخت عوارض سالیانه کمک حال این شهرداری باشند تا بتوانیم خدمات شایسته تری به شهروندان ارایه نماییم ، شهروندان به شهرداری اعتمادکنند. اعتماد دو طرفه سبب رشد و تغییر در شهر فومن خواهد شد، شهروندان شهرداری فومن را از خودشان بدانند.

وی در پایان افزود : مشکلات شهر زمانی رفع می شود که مردم همگام با مجموعه شهرداری باشند، مجموعه شهرداری فومن تمام تلاش خود را خواهد نمود تا آن طور که شایسته و در خور شأن شهروندان فومنی باشد اقدام نماید.

/زهرا خوشگفتار

 1. رضا گفت:

  واقعا برای مدیریت شهری فومن باید تاسف خورد که توانایی جذب یک سرمایه گذار برای ایجاد شهر بازی ذر فومن را ندارد. خدا نعمت ماسوله و قلعه رودخان را به ما داده ولی ما توان جذب و نگهداری 1 درصد توریست در فومن را نداریم.
  مدیریت شهری فومن وظیفه ی ذاتی خود که آسفالت خیابانها و ایجاد خیابان جدید است را طوری عنوان می کند که گویی شق القمر کرده خدا فرهی را بیامرزد که اسکلت شهر فومن را بنا نهاد.
  اگر توانستید کمربندی کارگر را در دو لاین مختلف و استاندارد باکلیه ی تعاریف یک کمربندی شهر توریستی بسازید فخر فروشی کنید کمربندی شکوری که بیشتر به یک کوچه ی طولانی است تا یک کمربندی را هنوز سروسامان نداده اید. پارک کودک که هر سال درجا می زند و هر از گاهی رنگ پاشی !!!! می شود .
  آخه تورو خدا رنگ آمیزی جداول شهر مدیریت شهری می خواهد ؟؟!!!!!!
  در یک کلام شهر جنگ زده ی فومن به حال خود رها شده است …….