کد خبر: 65746تاریخ انتشار : 18:00:07 - جمعه 7 جولای 2017

پرورش گاو در کمربندی شهید شکوری؛

شهرداری فومن و اداره محیط زیست دقیقا کجائید؟!

درکمربندی شهید شکوری با گزارش های مردمی از وجود یک گاوداری صحرائی مطلع شدیم و باید این سوال تلخ را در ذهن مرور کنیم که شهرداری فومن و اداره محیط زیست دقیقا کجائید؟

به گزارش بهجت نیوز؛ وجود سگ های ولگرد در سطح شهر همواره  یکی از نقاط تاریک شهر فومن بوده و هست و این بار در کمربندی شهید شکوری با گزارش های مردمی از وجود یک گاو داری صحرائی مطلع شدیم.

قابل توجه شهرداری فومن و اداره محیط زیست در کمربندی شهید شکوری در کنار جاده یکی از ساکنین گاوداری به صورت صحرائی ساخته است و چنیدن گاو در همان جا نگهداری می کند.

مع الوصف با گرم شدن هوا این گاو داری بوی نامطبوعی ایجاد می کند و باعث آذار و اذیت همسایه ها می گردد و بیماری ایجاد می شود. این گاو داری در کمربندی شهید شکوری مابین دو محله مولوی و دخانیات چند ماه است که ساخته شده است.

یکی از همشهریان فومنی که از همسایگان همان گاوداری صحرائی است در گفتگو با بهجت نیوز اظهار کرد: وقتی این گاوداری را می بینم به یاد شهردارانی مانند رمضانی، قدیمی و روحی می افتم. آن شهرداران از داخل شهر خبر داشتند، همیشه آنها را در سطح شهر و محلات مشاهده می کردیم که برای بازدید از شهر مجسمه ها در داخل شهر با خودری محضور پیدا می کردند.

شهروند فومنی که نخواست نامش فاش شود خاطر نشان کرد: اگر آن شهرداران بودند نیازی به گزارش مردمی و حضور خبرنگار نداشتیم آن شهرداران خودشان می دیدند و رسیدگی میکردند. بنده تا به حال ندیدم شهردار غیربومی فومن به دخانیات و کمر بندی شهید شکوری بیاید. با این که چند ماه از ساخت این گاوداری صحرائی می گذرد هنوز مسئولین شهر آن را ندیده اند. ما از وجود سگ های ولگرد در عذابیم مسئولین می گویند نمی توانیم  آنها رابکشیم و به جای دیگر انتقال بدهیم، مسئولین محترم این گاو داری صحرائی که داخل شهر ساخته شده است را هم نمی توانید جمع کنید!

 

 

l /کیارش آریاپور