کد خبر: 65624تاریخ انتشار : 22:36:08 - دوشنبه 3 جولای 2017

نصراله عبداللهی؛

حضور جباری در استقلال را به فال نیک می گیرم/ منتظر دربی جذاب ایرانی در آلمان باشید

سرپرست تیم استقلال گفت: شخصا حضور جباری در استقلال را به فال نیک می گیرم و از طرفی چون می دانم مجتبی هم پر از انگیزه است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از مشرق – تیم فوتبال استقلل تهران در دیداری دوستانه برابر نساجی مازندران به برتری یک بر صفر دست یافت و حسن بیت سعید مهاجم تازه وارد این تیم تنها گل این بازی را به ثمر رساند. استقلال با این برد به دور اول تمرینات خود در فصل جدید بدنسازی لیگ برتر هفدهم خاتمه داد تا برای حضور در اردوی بدنسازی ارمنستان آماده شود.

نصراله عهبداللهی در گفت و گو با مشرق، درباره شرایط این بازی و اهدافی که کادر فنی از انجام آن دنبال می کرد حرف زد.

*اولین برد برای استقلال مدل 96 بدست آمد؟

– هدف از برگزاری این بازی برد و باخت نبود. بازیکن فوتبال باید در میدان فوتبال حضور پیدا کند و این بازی هم برای این بد که آنها را در موقعیت بازی قرار بدهیم. این بچه ها از وقتی لیگ تمام شده بود به میدان نرفته بودند و این بازی فرصتی شد تا خودشان را امتحان کنند و در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

* به آنچه می خواستید رسیدید؟

– کادر فنی که از انجام این دیدار راضی بود. به هر حال تقریبا 90 درصد بازیکنان مان را در این دیدار به زمین فرستادیم و تا حدودی همه را دیدیم.

* بیت سعید گل زد؟

– مهاجم است دیگر. باید گل بزند. این انتظار از یک مهاجم می رود که تلاش کند تا گل بزند. البته این را هم اضافه کنم که بازیکنان تیم نساجی هم خیلی با انگیزه بازی می کردند و هرگز در طول بازی یک گام هم عقب ننشستند.

* چرا از بازیکنان تازه وارد مثل جباری و منتظری در این بازی استفاده نشد؟

– طبیعی بود که به دلیل ناآماده بودن بدن های شان این اقدام صورت نگیرد.

* از عملکرد دیگر بازیکنان تازه وارد رضایت داشتید؟

– همه خوب بودند و تا حدودی خواسته های کادر فنی را در زمین اجرا می کردند. البته هنوز این تیم برای بدست آوردن هماهنگی لازم نیاز دارد تا بازی کند ولی برای بازی اول باز هم بد نبود.

* قائدی را چطور دیدید؟

– خیلی تکنیکی است. شکل بازی اش شبیه مجتبی حقدوست است که از نفت آمده بود. در بازی با نساجی هم یک توپ به تیر حریف زد. در کل خوب بود. داریوش شجاعیان هم بازیکن باهوشی است که پاس های توی در خوبی می داد.

* برای تکمیل لیست بازیکنان نام کدامیک از نفرات بزرگسال تان را از فهرست خارج می کنید؟

– در این باره سرمربی تیم تصمیم می گیرد و من از این مسایل بی اطلاع هستم.

* چند روز در آلمان اردو خواهید داشت؟

– بین 10 تا 12 روز. زمان دقیق برگشت به نحوه اعزام تیم به آلمان بستگی دارد.

* در ارمنستان فقط تمرین می کنید؟

– به احتمال زیاد دو بازی تدارکاتی هم در آن مدت انجام خواهیم داد.

* کار دریافت ویزای آلمان به کجا انجامید؟

– همه چیز به خوبی انجام شد و مشکلی از این بابت وجود نداشت.

* می گفتند برای سفر به آلمان به استقلالی ها ویزا ندادند!؟

– شاید یک استقلال دیگر را می گفتند.

* از دربی که قرار است در آلمان برگزار شود چه خبر؟

– خبر خاصی نداریم. فقط می دانم که قرار است بعد از اردوی ارمنستان برای برگزاری یک بازی با پرسپولیس راهی شهر بیلفلد شویم و مسابقه ای در آن شهر برگزار کنیم. انجام این قبیل بازی ها پیش از شروع فصل به هماهنگی هر چه بیشتر تیم کمک زیادی می کند.

* پیش بینی تان از دربی در آلمان چیست؟

– بازی های این دو تیم همیشه جذاب و تماشایی بوده و این بار هم حتما باید انتظار داشت که این دربی هم به همان شکل برگزار شود.

* وضعیت زمین تمرین استقلال به کجا ختم شد؟

– فعلا که در تهران تمرین نداریم. اما در بازگشت یک روز در میان به آزادی و کمپ خودمان می رویم.

* بازگشت جباری به استقلال را چطور ارزیابی می کنید؟

– قطعا اتفاق خوبی است. استقلال در این سه، چهار سال اخیر به دلیل نداشتن پلی میکر باتجربه ای مانند جباری بسیاری از موقعیت های خوب برای گلزنی را از دست داده و به همین دلیل با عناوین دومی و سومی به کارش پایان داده است. شخصا حضور جباری در استقلال را به فال نیک می گیرم و از طرفی چون می دانم مجتبی هم پر از انگیزه است حتم دارم با بودن او و منتظری در جمع بازیکنان فصل قبل و نفراتی که امسال به ما اضافه شدند شرایط خیلی خوبی در تیم بوجود خواهد آمد.