کد خبر: 65510تاریخ انتشار : 3:35:41 - جمعه 30 ژوئن 2017

مدیر آموزش و پرورش فومن خبر داد؛

جهش قابل توجه سیستم آموزش و پرورش فومن در سال تحصیلی 95_96

شاهین کوچکی مدیر آموزش و پرورش فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز از جهش قابل توجه سیستم آموزش و پرورش فومن در استان در سال تحصیلی95_96 خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ شاهین کوچکی مدیر آموزش و پرورش فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: سیستم آموزش و پرورش شهرستان فومن در سال تحصیلی گذشته، رشد قابل توجه در سیستم آموزشی و مدیریت مالی داشته است.

مدیر آموزش و پرورش فومن اظهار کرد: کسب رتبه های آموزش و پرورش شهرستان فومن بیانگر این رشد آموزشی و مدیریتی می باشد که در این راستا کسب رتبه دوم استانی از لحاط اخذ سند مالکیت به تعداد ۸۷ مراکز آموزشگاهی در شهرستان فومن یک نمونه از این موارد می باشد.

وی در ادامه بیان داشت: رتبه قبولی پایه سوم از رتبه 28 به رتبه 19 ارتقا پیدا کرد و همچنین از لحاظ درآمدی آموزش و پرورش شهرستان رتبه دوم استانی را کسب کرد و از لحاظ استفاده از تکنولوزی آموزشی و داده های رایانه ای برترین رتبه استان را بدست آورده اند.

کوچکی تاکید کرد: آموزش و پرورش فومن در نمایش فیلم رشد دانش آموزان در سال 95 رتبه برتر را کسب کرد و در حوزه فرهنگی و هنری رتبه های متعدد برتر در رشته های صنایع دستی، نمدمالی، داستان نویسی، طراحی و رتبه درصد با سوادی دوره سنی(هدف) رشد داشته است. همچنین رتبه های برتر استانی و  کشوری  در درس پژوهی و تولید عنوان الکتریکی و رتبه استانی در جشنواره جابرین حیان و طرح درس، علوم آزمایشگاهی و دریافت ثبت  اعتبارات آموزش شهرستان فومن نسبت به دیگر شهرستان ها با رشد قابل توجه ای همراه بود.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان فومن در خصوص اخذ پیشرفت آموزش و پرورش فومن در کسب رتبه های علمی هنری و پژوهشی گفت: این پیشرفت در این یک سال نشان دهنده عملکرد درست نیروهای آموزش و پرورش در سال 95و96 می باشد و به کار گیری نیروهای جوان در امور اداره که با شور و اشتیاق و حوصله بیشتر در خصوص اهداف اصلی آموزش و پرورش باعث شده است که پویایی بالای در رشد و توسعه آموزشی علمی داشته باشیم. آمار ها نشان می دهد آموزش وپرورش شهرستان فومن با توجه به مشکلات مالی و سیاسی دارای رشد و پویایی قابل قبولی می باشد.

کوچکی ضمن تشکر از مدیریت قبلی خاطر نشان کرد: موفقیت های بدست آماده بیشتر حاصل زحمات مدیر قبلی این اداره بوده است وان شالله ما بتوانیم این اهداف را دنبال و عملکرد بهتری نسبت به سالهای قبل داشته باشیم.

/زهرا خوشگفتار

  1. شهروندعادی گفت:

    باشه! قربان دستت این لیست فرهنگیان متقاضی مدیریت ومعاونت مدارس را زودتربه محمدخوشبین تحویل بده تاپس ازتاییدعزیزان دفترنماینده ،تکلیف درخواست معاونت بنده روشن شودوآخرخدمتی سرمان بی کلاه نماند…رتبه ومقام پیشکش شماوفاضل نیا