کد خبر: 65354تاریخ انتشار : 18:39:46 - چهار شنبه 28 ژوئن 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

شهدا بهترین سرمایه وجودی خود را تقدیم انقلاب کردند

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز در رابطه با مراسم سالگرد دومین فرمانده شهید گردان اباالفضل(ع) فومن گفت: شهدا بهترین سرمایه وجودی خود را تقدیم انقلاب کردند.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز در رابطه با مراسم سالگرد دومین فرمانده شهید گردان اباالفضل(ع) فومن گفت: همه ما مدیون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهداست. ما هر آنچه داریم از شهدای ماست و امروز همه باید به تاسی از راه شهدا همچنان در رکاب ولایت باشیم و لبیک گوی مقام معظم رهبری باشیم تا از این طریق بتوانیم راهی را که شهدا طی کرده اند ما نیز طی کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به یادواره های شهدا اظهار کرد: یادواره های شهدا موجب می گردد تا ما راه را گم نکنیم لذا امروز هر کس که بخواهد با هر اقدامی مسبب گردد تا ما شهدا و راه شهدا را فراموش کنیم یقینا خیانت بزرگی را به شهدا و خانواده شهدا کرده است.

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور در رابطه با تکریم خانواده های شهدا تصریح کرد: خانواده شهدا، فرزندان خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند که امروز ما باید قدردان خانواده های شهدا باشیم و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال دارد.

وی در ادامه بیان داشت: شهدا بهترین سرمایه ی وجودی خود را تقدیم نظام، انقلاب و ارزش های اسلامی کردند لذا تکریم و توجه به یادگاران شهدا از وظایف اصلی تمامی مسئولان است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم و هیچ وقت شهدا را در مسیری که انتخاب کردیم فراموش نکنیم و در این راه جهاد کنیم تا ان شاءالله بتوانیم پرچم انقلاب اسلامی را به دست رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) به امام زمان(عج) تقدیم نمائیم.

/هانیه نجومی