کد خبر: 65343تاریخ انتشار : 18:28:47 - چهار شنبه 28 ژوئن 2017

با حضور معاون رئیس جمهور صورت گرفت؛

افتتاح هتل معین فومن پس از دو سال و سه ماه از آغاز فعالیت

باحضور خانم احمدی پور معاون رئیس جمهور افتتاح هتل معین فومن پس از دو سال و سه ماه از آغاز فعالیت صورت گرفت.

به گزارش بهجت نیوز؛ صبح امروز  با حضور خانم احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین نماینده فومن و شفت و مسئولین شهرستان هتل پنج ستاره معین فومن افتتاح شد.

این افتتاح در حالی صورت گرفت که این هتل از نوروز 94 در شهرستان به فعالیت می پردازد و پیش از این در 17 مرداد سال 94 در مصاحبه ای توسط معاون سرمایه گزاری اداره کل میراث فرهنگی گیلان تاریخ افتتاح این هتل، هفته دولت سال 94 اعلام شده بود.

با این وصف بایدگفت متاسفانه چنین افتتاح های نمایشی مشکلی از وضعیت پیچیده اقتصادی کشور حل نمی کند و به جای چنین برنامه هائی که هیچ تاثیری در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ندارد مسئولین محترم شهرستان بهتر است به برای بهبود وضعیت وخیم کشاورزی و دامپروری در این شهرستان چاره ای بیاندیشند تا با ارتقا درآمد خانوار در روستاها هم به افزایش تولید ملی در چهارچوب اقتصاد مقاومتی نائل شویم و هم از مهاجرت بسیاری از جوانان روستائی به پایتخت با هدف پیدا کردن شغل برسیم و یا اینکه در این شهرستان می توانیم با ظرفیت های ویژه و بی نظیر بومی که از آن برخوردار است عملا در چهارچوب اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است به اهداف چشمگیری دست یابیم.

 1. تمام فومن سرای من است گفت:

  سوتی بزرگی بود از مسولین شهرستان فومن جای دیگه ای نداشتن برا افتتاح رفتن یه هتلی که دوسال پیش افتتاح شده دوباره افتتاح کردن
  عجب حکایتی اخه

 2. شهروندعادی گفت:

  واقعا که چه…هایی هستنداین جماعت…!

 3. شهروند فومن گفت:

  این نمونه ای از عملکرد ضعیف دولت تدبیر و امید است آقایان ببینن و بدانند و در انتخابات احساسی برخورد نکنن؟

 4. بازم شهروندفومن موضوع را وصل کرد به انتخابات…برادرعزیز به شماچه ربطی داره مردم درانتخابات احساسی برخوردکردن یاعقلانی!!؟ شمامگه وکیل وصی ملت هستی؟؟ چراتفتیش عقاید می کنی!؟

 5. بی پدر گفت:

  علی برکت الله…

  درود بر انتخاب ملت فهیم ایران با چنین دولت کارامد و سخت کوشی…