کد خبر: 65295تاریخ انتشار : 10:54:48 - دوشنبه 26 ژوئن 2017

امام جمعه فومن؛

ما انتظار داریم با مفسدین اقتصادی برخورد شود

حجت الاسلام و المسلمین صفوی امام جمعه فومن صبح امروز در نماز عید فطر شهرستان فومن که در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد ضمن گفتن تبریک و تهنیت عید بزرگ مسلمین به همه مسلمانان گفت: تنها چیزی که می تواند ایران را تهدید کند دشمن داخلی و فساد اقتصادی است و ما انتظار داریم با مفسدین اقتصادی برخورد شود.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین صفوی امام جمعه فومن صبح امروز در نماز عید فطر شهرستان فومن که در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد ضمن گفتن تبریک و تهنیت عید بزرگ مسلمین به همه مسلمانان گفت:ماه مبارک رمضان برای همه گناهکاران فرصتی بی نظیر است تا خدواند آنها را ببخشاید.

امام جمعه فومن اظهار کرد: همه اهل سحر در ماه مبارک رمضان می گویند برای ما بسیار سخت است که همه را ببینند و امام زمان(عج) را نبینند و امیدوارم ما شاهد دوران حکومت جهانی اسلام توسط امام زمان(عج) باشیم.

حجت الاسلام صفوی تصریح کرد: خدمت مولای ما امیرالمومنین فردی آمد و گفت چه دلیلی برای آمدن مهدی داری؟ حضرت فرمود خداوند پیغمبر خاتم را مبعوث کرده است که همه مردم دنیا را به دین اسلام هدایت کند و این در زمان مهدی موعود محقق خواهد شد و بنده در جایی قبل از انقلاب مطالعه کرده ام که قبل از ظهور امام زمان(عج) نام امام زمان(عج) در سرتاسر جهان مطرح می باشد و امروز می بینیم که نام امام مطرح است در دنیا و آن دانشمند مطرح می گوید که شیعیان دو بال دارند یکی بال سبز است که شیعیان منتظر امام زمان(عج) خود هستند و این ذوالفقار توسط امام خمینی(ره) به حرکت درآمده است و دیگری بال قرمز حسینی است که شیعه با تبعیت از امام شهیدشان هیچ وقت زیر بار ظلم نمی رود.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضائیه تاکید کرد: ضمن تبریک به کارکنان قوه قضائیه یک جمله عرض می کنم که امروز ایران مقتدر توسط تهدید داعش، آمریکا، و دشمنان شکست نمی خورد و تنها چیزی که می تواند ایران را تهدید کند دشمن داخلی و فساد اقتصادی است و ما انتظار داریم با مفسدین اقتصادی برخورد شود.