کد خبر: 65165تاریخ انتشار : 1:48:32 - دوشنبه 26 ژوئن 2017

نماینده مردم فومن و شفت:

حقیقت فطر نتیجه تلاش‌گری روح در ماه مبارک رمضان است

حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر گفت: حقیقت فطر، نتیجه تلاش‌گری روح، در ماه مبارک رمضان بعنوان ماه تبلور و بذرافشانی سجایای اخلاقی است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مؤمنان، روزه داران و مسلمانان تبریک گفت؛ متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بدون تردید رهایی از قید و بندِ خواسته‌های زمینی از امن‌ترین و گشاده‌ترین راه‌های رسیدن به آسمان اخلاق و معنویت است؛ همانجایی که آدمی از آن دیار آمده و بدون شک به آن رهسپار می‌شود. یقیناً “روزه”، هم این راه را طرح ریزی می‌نماید و هم‌توان آدمی را در تحمل این مسیر و پیمودن این راه نمایان می‌سازد.

عید سعید فطر، روز شادمانی همه پرهیزگاران، روز جشن بندگی و اخلاص، عیدِ عزت موحدان و عیدِ عظمت خداجویان، عید سپاس و شکر برای توفیق عبادت، ذکر، خشوع و توسل به بارگاه کبریایی حضرت پروردگار و تعمیق پیوند با ذات احدیت و حضرت محبوب است. حقیقت فطر، نتیجه تلاش‌گری روح، در ماه مبارک رمضان بعنوان ماه تبلور و بذرافشانی سجایای اخلاقی است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم مسلمان و روزه‌دار در این ماه مبارک، فرا رسیدن عید بزرگ سعید فطر را به پیشگاه حضرت عصر (عج)، محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالي) و همه مسلمانان جهان بویژه مردم نجیب و غیور شهرستان‌های فومن و شفت تبریک عرض می‌نمایم.
از خداوند متعال، رستگاری، عزت و کرامت ملت ایران و رهایی کشورهای اسلامی تحتِ ستم و نسل‌کشی و قتل و غارت و هجوم بی‌رحمانه صهیونیست‌ها، گروه‌های تکفیری، داعش و آل سعودِ خائن و پیروزی نهایی بر کفر جهانی را مسئلت دارم. امیدوارم خداوند منان با کَرَم بی‌انتهای خود ما را در زمره‌ی بندگان خالص خویش قرار دهد.

محمدمهدی افتخاری
“نماینده مردم غیور شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی”