کد خبر: 65080تاریخ انتشار : 17:50:37 - جمعه 23 ژوئن 2017

امام جمعه فومن:

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نمایش وفاداری به انقلاب اسلام و امام(ره) بود

امام جمعه فومن گفت: امروز ملت ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس نشان دادند به انقلاب و رهبر عظیم الشان اسلام وفادار هستند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ۸دی، سید محمدحسن صفوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان فومن ضمن گرامیداشت روز قدس اظهار داشت: استعمار غده سرطانی اسرائیل را در بین کشورهای اسلامی ایجاد کرد تا ممالک اسلامی تحت نظر آن ها باشند.

وی افزود: فرقه صهیونیست برای ایجاد تفرقه بین مسلمین ایجاد شد. در اروپا حمایت از حیوانات یک قانون است اما اسرائیل انسان های مظلوم را از بین می‌برد و سازمان ملل متحد در خواب فرو رفته است.

حجت الاسلام صفوی ادامه داد: قدرت اسرائیل یک کابوس بود در جهان اسلام و در جنگ هایی به ظاهر پیروز شدند اما وعده قرآن عملی شد و مردی از ایران برخواست افرادی مانند پاره آهن همراه او بودند و انقلاب۵۷ را رقم زدند و خط قرمز خودشان را نابودی اسرائیل قرار دادند.

وی با بیان اینکه امروز عمارهای رهبری سیلی به صورت اسرائیل و داعش زدند اظهار کرد: همانطور که رهبری عزیز ایران فرمودند ان شاالله تا ۲۵ سال آینده دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.

امام جمعه فومن ادامه داد: حضرت آقا فرمودند امروز بحث ما فقط فلسطین نیست بلکه ما با استکبار جهانی در حال مبارزه هستیم. هر کس با اسرائیل مبارزه و دشمنی کند ما از آن ها حمایت خواهیم کرد. آرزوی شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم مبارزه و نابودی اسرائیل بود.

حجت الاسلام صفوی ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: قدم های محکمی که امروز در سراسر ایران اسلامی برداشته شد و با مشت های گره کرده شعار مرگ بر اسرائیل سر دادید به گوش تمام جهانیان رسید. امروز ملت ایران با دهان روزه نشان دادند به انقلاب و رهبر عظیم الشان اسلام وفادار هستند.

وی افزود: ما تا زنده هستیم مقلد امام و رهبری خواهیم بود و از این اعتقاد صحیح خودمان دست نخواهیم کشید.

وی با اشاره به در پیش بودن عید سعید فطر گفت: عید فطر عید بزرگ و عزیز برای همه مسلمانان جهان است و ان شاالله نمار عیدفطر مانند دیگر شهرستات ها در فومن نیز برگزار خواهد شد و منبع اعلام روز عید فطر فقط دفتر مقام معظم رهبری می باشد.

امام جمعه فومن ادامه داد: امروز سردارهایی امثال طهرانی مقدم، سلیمانی و جعفری عمارهای تاریخ اسلام هستند. با سیلی سربازان رهبری به تروریست‌های داعشی، جهان به لرزه افتاد. جهانیان فهمیدند که ایران یک قدرت برتر جهانی است و اگر غلطی از آنها سر بزند یقینا جواب دندانشکنی به آن ها خواهیم داد.

حجت الاسلام صفوی افزود: تروریست به حرم مطهر امام(ره) حمله ور شدند و یک پاکبان گیلانی را به شهادت رساندند و جواب ترقه بازی آن ها با موشک داده شد. درود بر وزارت اطلاعات و شهیدحسن عشوری که بی نام و نشان برای حفظ عزت و امنیت مردم خونش جاری شد.

وی در پایان گفت: بادست توانای حزب الله ان شاالله ریشه تروریسم خشک خواهد شد.

  1. به جد بایستی مسئولان امر و دست اندرکاران اجرایی از مردم متدین خدا مدار و موحد دین محور و روزه دار ایران اسلامی که با سوز دل و عشق وافر و علاقه فزاینده به انقلاب کبیر و و رهبر خبیر وکشور دلیر وارد عرصه سیاسی میشوند نهایت قدر دانی و کمال امتنان را داشته باشند و خدارا خاشعانه و خاضعانه به ستایند و شکر راستین و سپاس حقیقی مسئولان در واقع خدمت بی منت و گشایش مشکلات عدیده در زمینه های رونق اقتثصادی وتولید و اشتغال و توسعه ازواج و تامین اسکان و تسهیل معاش و تمهیدو تاثیر در معاد ………. جوانان وسائر معضلات اجتماعی و فرهنگی و تربیتی و اموزشی و معنوی جامعه می باشد. علی ایحال امروز جمعه که مصادف بود با دوم تیر و روز بیست هشتم ماه مبارک رمضان ومردم شریف و نجیب ما به لحاظ حضور گسترده و فعال و درخشان و انگیزه مند وبا نشاط خود و در اخرین هفثه شهر الله و جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز جهانی قدس انهم با دهان معطر روزه با عزمی استوار و اراده ای اختیار و گامی مستحکم و قدم های کوبنده و در هوایی پر از رحمت الهی و ریزش باران بدون هر گونه چشمداشت . فقط امید به فضل الهی و نگاه مهربانه به استان انور ایزد منان با حضور بسیار معنوی و ماندگار و جاودانه و تاریخی و سرنوشت ساز خویش در اجابت از فرمان بی بدیل معمار کبیر انقلاب امام خمینی و اطاعت اگاهانه از ولایت امر و امامت امت مخلصانه و متعهدانه در صحنه سیاسی و تظاهرات برخصم زبون و دشمن ددمنش و دون صفت در حمایت قاطعانه از ارمان منیع و جلیل و مقدس فلسطین و اعلا م همبستگی با مردم بی دفاع و ستمدیده و مظلوم ان کشور و ابراز انتفار وانزجار از رژیم اشغالگر و زالو صفت و کودک کش وجعلی و بی هویت و قسی القلب و شقی النفس و جلاد معاصر اسرائیل غاصب وارد میدان گردیدند وهمچون امت اسلام برائت خود را از ام الخبائث استکبار جهانی و رژیم مجعول و مقهور اسرائیل اعلام داشتندو در این راستا برگ زرینی در عمر عزتمندانه انقلاب ایجاد و حماسه جاوید الاثری را به نمایش گذاشته و شکوه ومجد دیگری را خلق نمودند . والسلام … اجر کم عند الله