کد خبر: 65053تاریخ انتشار : 12:11:21 - پنجشنبه 22 ژوئن 2017

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فومن در بیانیه ای تصریح کرد؛

دعوت از آحاد مردم انقلابی برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فومن به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم انقلابی و بصیر این شهرستان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش بهجت نیوز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فومن به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم انقلابی و بصیر این شهرستان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند، جاودانه و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران را بعنوان عامل و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از آرمان مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز را گرامی می داریم .

امسال روز قدس، فریادی رساتر و خروش بیشتری را می طلبد، چرا که دنیای کفر و استکبار و صهیونیسم در برابر اقتدار و عظمت روزافزون اسلام و مسلمین جهان و منطقه تمام امکانات شیطانی خود را در راه تخریب و ترور و شرارت و تفرقه افکنی به کار گرفته است و رژیم اشغالگر قدس بر طبل جنگ و جنایت می کوبد.

روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن و اعلام پایبندی ملت ایران به آرمان های بلند انقلاب اسلامی و آمادگی همه جانبه و سلحشورانه برای دفاع از حقوق مسلم خود در حوزه های مختلف و مقابله سخت و پیروزمندانه با تهدیدات ناشی از حیله گری ها و خطاهای محاسباتی جبهه دشمن است.

روز قدس‌یادآور نگاه ژرف و عمیق بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، نسبت به مسائل اساسی بشریت و جهان اسلام است ، روز اتحاد مسلمین ‌و روز اعلان‌ همبستگی ‌مسلمانان‌جهان ‌با مردان غیور فلسطینی‌فرا می‌رسد و خیل‌ عظیم‌ مومنان‌ روزه‌دار که‌ جسم ‌و جان‌ خویش‌را در چشمه‌سار زلال ‌ماه‌رمضان‌ از ناپاکیها شسته‌اند و سرافراز بازگشته‌اند، برای ‌صف‌آرایی‌ در برابر دشمنان‌بیرونی ‌و مبارزه بی ‌امان‌تا نابودی‌آنان‌، در جای‌جای‌سرزمینهای‌اسلامی‌به‌خیابانها خواهند رفت و در حمایت از این مردمان به راهپیمایی خواهند پرداخت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فومن با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم مجاهد، انقلابی و رشید شهرستان فومن تاکید کرد؛ برای حضور گسترده و پرشور در مراسم و راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و نمایش اراده و ظرفیت امت اسلامی در مصاف با راهبردها و سیاست‌های جنایت‌آمیز آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آنان علیه جهان اسلام تأکید کرده است.

  1. مردم عزیز و مومن وانقلابی و لبیک گویان به ندای ملکوتی امام خمینی و مریدان سر سپرده وراستین رهبری در روز جهانی قدس اولین قبله مسلمانان در راهپیمایی عظیم و شکوهمند مشارکت میلیونی به عمل اورده و ضمن تجدید میثاق موحدانه با ارمان تعالی افرین و رهایی بخش حضرت روح الله و بنیانگذار جمهوری اسلامی و بیعت مومنانه با مولا و مقتدای خویش ولی امر مسلمین و قوت قلب جوامع اسلامی و ابراز همدردی و اعلام همبستگی با مسلمانان مظلوم و ستمدیده فلسطین در روز جمعه در یک صف واحده و متفق القول و متحد الشکل انزجار عمیق عملی و برایت عینی وعلنی از تمامی عمال استکبار عالم علی الخصوص رژیم سراسر پلید و خبیث و کودک کش و غاصب و ظالم و غده سرطانی منطقه به عمل اورده و برعهد و پیمانی که تا نابودی و امحاء کامل رزیم منحوس و منفور و متجاوز و ملعون اسراییل با خمینی بت شکن و خلف صالح امام حضرت ایت الله خامنه ای انعقاد نموده اند هرگز دست بر نداشته و تا اخر ایستاده اند.