کد خبر: 65015تاریخ انتشار : 12:12:56 - سه شنبه 20 ژوئن 2017

یادداشت/حسین حسین زاده فومنی؛

جز شهادت چیز دیگری نمی توانست برازنده آن مومن محبوب الهی باشد

حسین حسین زاده فومنی یادداشتی را با عنوان “جز شهادت چیز دیگری نمی توانست برازنده آن مومن محبوب الهی باشد”در رابطه با سالگرد شهادت حاج قاسم حسینیان تدوین کرده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسین حسین زاده فومنی یادداشتی را با عنوان “جز شهادت چیز دیگری نمی توانست برازنده آن مومن محبوب الهی باشد”در رابطه با سالگرد شهادت حاج قاسم حسینیان تدوین کرده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد:

سلام به ارواح اطهر و انور و اطیب شهیدان منیع المقام و شریف الدرجه که با ایثار وجود و نثار هستی شان به اسلام عزیز عزت و به نظام الهی ما افتخار شکوهمند و اقتدار بین المللی بخشیدند. و مایه مباهات دین شده و توانستند انقلاب مظلوم و مستحکم مان را از گزند هر نوع توطئه های اهریمنی دشمنان و مکاید ابلیسی شیطان صفتان و بدخواهان و کج اندیشان خنثی و ایمن نمایند. براستی هر کدام از شهدای والامقام حائز خصوصیات و نمونه های بارز اخلاقی و انسانی و اسلامی می باشند و وقتی که زندگی نامه های شان را مطالعه می نمایی دل آدمی را به خدا ی مهربان و حضرت پیامبراکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) قرین و قلوب انسان را به عطر روح بخش معنویت و گوهر پر فضیلت معرفت و نگین بی بدیل بصیرت عجین می کنند. از میان آن کبوتران سبکبال طریق حقیقت و مهاجران فی سبیل الله با فضیلت و پرستوهای تیز پرواز فنای فی الله حضرت احدیت، شهید حاج قاسم حسینیان را می توان نام برد.

حقیر که قبل از انقلاب آن رفیق شفیق را می شناختم و بعد از پیروزی نظام مقدس که حشر و نشر مان با آن مجاهد وارسته به دیانت و مدافع دل باخته به ولایت افزایش یافت خدا می داند که از حیث خوش رویی و زیبا باطنی و صفای روحی و پاک دلی و نجابت درونی و طهارت قلبی و متانت و وزانت و تعهد و تعبد و بصیرت و روشن ضمیری و اخلاقمندی و ولایت مداری و اطاعت پذیزی و تمسک به قرآن و توسل به نبی مکرم (ص) و امامان علیهم السلام و تبعیت به فرامین سعادت آفرین الهی و پیروی ازکلام نجات بخش معصومین (ع ) و مشارکت در عرصه های سیاسی و عبادی و معنوی والتفات به نماز جماعت و توجه به دعا از ویژگی های ممتاز آن شهید عظیم الشان و جلیل القدر بود و با عنایت به دارا بودن این سجایای اخلاقی و فضایل انسانی و کمالات عالی جز شهادت چیز دیگری نمی توانست زیبنده وجود آن موحد نستوه و برازنده آن مومن محبوب الهی باشد.

درنتیجه خالق منان او را برگزید و با نیل فیض عظمای شهادت روح پر فتوح اش را به ملکوت اعلی برد و هم قرین سرور شهیدان عالم،حضرت اباعبد الله قرار داد. حقیقتا در مقابل این اسوه های معنوی و الگوهای عملی و نمونه های اخلاقی که وجودشان را برای اعتلای پرچم توحید و ابقای دین و استقرار نظام اسلامی و دفاع جانانه و قهرمانه تمامی شمع فروزان وجودشان را برای روشنایی بخشیدن جامعه اسلامی مان ارزانی دادند و جهت کشور و ملت و امت خدامحور و دین مدار جواهرات بی بدیل امنیت و آرامش و آسایش و افتخار و اقتدار را به ارمغان آوردند و با جان نثاری و خون فشانی نظام مقتدرمان را عزت و ابهت و شرافت و منزلت بخشیدند و با این حماسه های ملکوتی و فداکاری های جاودانه نه فقط ید ناپاکانه و دست جنایتکارانه هر متجاورز را مقطوع نموده، بلکه حتی فکر تعدی به منافع و مصالح ایران سرافراز را از خصم زبون حقیر و دشمن پلید ذلیل سلب کرده اند.

امیدوارم همه ما قدردان این نعمات و برکات خدا دادی که به یمن خون های مطهر ریخته شده شهداء به ما رسیده آنرا همچون نگین نفیس مراقبت و مواظبت کنیم  و در صیانت و حراست از رهاورد وزین و متین و دست آورد ذی قیمتی معنوی شان پاسدار راستین بوده و بتوانیم در تداوم مسیر ملکوتی ان نیک مردان ماندگار و روسفیدان روزگار و غرور آفرینان جاودانه تاریخ به وظیفه سنگین و تکلیف عظیم خویش به احسن وجه تا دست یابی به مرحله گوهر نایاب شهادت عمل نماییم.

والسلام من الله التوفیق